Ünlü çiftten sürpriz karar

14.12.2015
Ünlü çiftten sürpriz karar
Seda Güven ve Onur Tuna aynı eve taşındı.

Keremcem'le evliliği 9 ayda biten Seda Güven, yeni sevgilisi Onur Tuna ile evlilik yolunda ilerliyor. Aynı eve taşınan sevgililer, mutluluk pozlarıyla nispet yapmaya devam ediyor.

Oyuncu Seda Güven ve Onur Tuna aşkı evlilik yolunda tam gaz gidiyor. Keremcem ile Paris'te yaptığı sürpriz evliliği 9 ay süren Seda Güven, daha sonra kalbini Onur Tuna'ya kaptırmıştı.

Yakışıklı oyuncuyla, ilişkisini gizli saklı yürüten Güven, Takvim'in haberinden sonra aşkını itiraf etmek zorunda kalmıştı. Sevgililer, instagram'da paylaştıkları mutluluk pozlarıyla Güven'in eski eşi Keremcem'i de kızdırmıştı.

Bu pozlardan sonra Keremcem de aşk yaşadığı konuşulan Ezgi Asaroğlu ile pozlarını instagram'dan takipçileriyle paylaşmıştı. Eski eşlerin birbirine sosyal medyadan nispet yaptığı konuşulurken Seda Güven cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı. 

Pozlara devam 

Güzel oyuncu, aşkı Onur Tuna ile aynı eve taşındı. Geçtiğimiz günlerde de alışverişe çıkan ikilinin, evlerini birlikte dekore ettiği öğrenildi. İlişkileri evlilik yolunda giden Tuna ve Güven şimdilerde ise evlerinden mutluluk pozları paylaşmayı sürdürüyor,

Kaynak: Takvim


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler