Ünlü çiftten üzücü haber

26.2.2016
Ünlü çiftten üzücü haber
Demet Özdemir ile Yusuf Çim ayrıldı.

Birlikte rol aldıkları dizinin setinde aşk yaşamaya başlayan genç oyuncular Demet Özdemir ile Yusuf Çim'den üzücü haber geldi.

Bir gençlik dizisi ile büyük hayran kitlesine ulaşan Demet Özdemir'e ablası Match adlı eğlence kulübünde sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Her şeyden habersiz olan güzel oyuncu, arkadaşlarının da katıldığı doğum günü organizasyonunda duygu dolu anlar yaşadı.

Gecenin sürprizi Serkan Kaya 

Geçen yıl Beyazıt Öztürk'ün programına konuk olan güzel oyuncu Demet Öztürk, programda Serkan Kaya'ya olan hayranlığını dile getirmişti. Ablası Derya Özdemir'in arkadaşı olan 'İki Kadın Arasında' programının sunucularından Elife Yılmaz da güzel oyuncuya bir sürpriz yaparak yakın arkadaşı Serkan Kaya'yı doğum gününe davet etti.

Karşısında Serkan Kaya'yı gören Demet Özdemir gözyaşlarını tutamazken arabeskin son imparatoru ise birbirinden güzel şarkıları ile duygusal gecede herkese keyifli dakikalar yaşattı.

İlişkilerine nazar değdi 

Bu arada, aşkları başrolü paylaştıkları dizinin setinde başlayan Yusuf Çim ile Demet Özdemir'den kötü haber geldi.

İlişkilerini dizi bittikten sonra sürdüremeyen çiftin, geçtiğimiz günlerde birlikteliklerine son verdiği ortaya çıktı.

Eski sevgilisi Yusuf Çim'den beklenen doğum günü sürprizinin ablası Derya Özdemir'den gelmesi de dikkat çeken detaylar arasında yerini aldı.

Kaynak: Uçankuş


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler