Ünlü oyuncu zehirlendi!

5.12.2018
Ünlü oyuncu zehirlendi!
Su yerine antifriz içen oyuncu Sumru Yavrucuk, hastaneye kaldırıldı.

Su diye verilen antifrizi içen 57 yaşındaki usta oyuncu Sumru Yavrucuk, zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikeyi atlatan oyuncu, gözetim amaçlı hastanede tutuluyor.

Muğla'nın Marmaris Belediyesi'nin bir ay sürecek yılbaşı etkinliklerinde Armutalan Kültür Merkezi'nde Leeanane'nin Güzellik Kraliçesi isimli oyunda sahne alan sinema, tiyatro, yönetmen ve dizi oyuncusu Sumru Yavrucuk sahne arkasında kendisine su diye verilen antifrizi içince zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Su diye antifriz verdiler

Su diye verilen antifrizi içen usta oyuncu birden kusmaya başlayınca hastaneye kaldırıldı. Özel bir hastanede gözetim altına alınan Yavrucuk'un hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Yapılan ilk müdahalenin ardından hayati tehlikeyi atlatan Yavrucuk'un bir sıkıntı yaşamaması için hastane yetkililerince hastanede gözetim altında tutulacağı öğrenildi.

Emniyet yetkilileri inceleme başlattı

Yavrucuk'un hayati tehlikesi bulunmuyor. Bu arada sahne arkasında antifrizin ne aradığı, ne amaçla orada olduğu emniyet yetkililerince araştırılıyor.

'Su bardağına yanlışlıkla ADBLUE sıvısı konmuş'

Bu arada hastanede gözetim altında tutulan 57 yaşındaki usta oyuncu, durumu hakkında Twitter hesabından açıklama yaptı. Yavrucuk, 'Dün akşamki oyun sırasında, mizansen gereği içmem gereken su bardağına, yanlışlıkla 'ABDLUE' sıvısı konmuş. Gerekli tedavi uygulandı. Az önce taburcu oldum. Bu akşam Bodrum'da oynuyorum. Benim için endişelenen herkese teşekkür ederim' açıklamasıyla yüreklere su serpti.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler