Ünlü oyuncudan önemli destek!

25.03.2020
Ünlü oyuncudan önemli destek!
Arnold Schwarzenegger, tıbbî malzeme desteği için 1 milyon dolar bağışladı.

Terminatör, Kaçış Planı ve Cehennem Melekleri gibi aksiyon filmlerinin unutulmaz oyuncusu Arnold Schwarzenegger'den Covid-19 virüs salgınını önleme çalışamaları için önemli bir destek geldi. Sevilen oyuncu virüs tedavisi çalışmaları için 1 milyon dolar bağışladığını duyurdu.

Schwarzenegger, hastanelere malzeme, maske ve önlük tedarik etmek için 5 milyon dolar toplamayı amaçlayan Frontline Responders Fund adlı bir GoFundMe kampanyasının bağlantısını paylaştı ve şunları yazdı: “Kanepede oturmaya ve işlerin ne kadar kötü olduğundan şikayet etmeye asla inanmadım; Her zaman işleri daha iyi hale getirmek için üzerimize düşeni yapmamız gerektiğine inandım. Bu, gerçek aksiyon kahramanlarımızı hastanelerimizin ön saflarında korumanın basit bir yolu ve bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.”

Kampanyaya yapılan bağışlar, doğrudan cephe sorumlularına yardım sağlayan Flexport.org'a gidecek ve daha sonra tıbbi malzeme alımı içina dımlar atılacak. Schwarzenegger sözlerine şöyle devam etti; “Doktorlarımız, hemşirelerimiz ve hastane personelimiz bu krizin gerçek aksiyon kahramanlarıdır. Ben filmlerde sadece bir tane oynuyorum. Onlara kişisel koruyucu ekipman hakkı sağlama fırsatı ve sorumluluğumuz var. Şimdi, bu virüsle savaşırken onları güvende tutmak için Flexport.org’un planını duyduğumda, bu benim aklıma gelmediği için üzüldüm. Milyon dolarlık birkaç yüz bin maske satın almak için elinizden ne geliyorsa yapalım ve lütfen kahramanlarımızı desteklemek için bana katılın.”


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler