Usta oyuncu bu kez savaş suçlusu rolünde!

20.3.2018
Usta oyuncu bu kez savaş suçlusu rolünde!
Ben Kingsley’in başrolde olduğu An Ordinary Man'den ilk fragman geldi.

Usta oyuncu Ben Kingsley’nin başrolünü üstlendiği gerilim filmi “An Ordinary Man”den ilk fragman ve posterler yayınlandı.

Filmin yönetmenliğini 2009 yılından bu yana beyaz perdeden uzak alan yönetmen Brad Silberling üstleniyor. Amerikalı yönetmenin filmografisinde “Casper”, “Melekler Şehri” ve “Talihsiz Serüvenler Dizisi” gibi başarılı filmler yer alıyor. Filmde Oscar ödüllü oyuncu Ben Kingsley’e hizmetçisi rolünde Hera Hilmar eşlik ediyor. İkili geçen yıl vizyona giren “Osmanlı Subayı” filminde de birlikte rol almştı. Geniş bir yardımcı oyuncu kadrosu bulunmayan filmde, “Galaksinin Koruyucuları” ve “Zombilerin Şafağı” filmlerinden tanıdığımız Peter Serafinowicz ve Robert Blythe bulunuyor.

Senaryosunu yönetmen Silberling’in yazdığı filmin konusu şöyle: Saklanmakta olan bir savaş suçlusu ve eski general, dış dünyayla tek bağlantısı olan hizmetçisiyle bir bağ kurar. Yetkililer savaş suçlusuna yaklaşmaya başladıkça ikili arasındaki güven test edilmeye başlayacaktır. “An Ordinary Man”, iki farklı insanın birbirine açılmasının, alışılagelmemiş ve beklenmedik bir arkadaşlık kurmasının mütevazı hikayesini anlatıyor.

ABD'de 13 Nisan'da vizyona girecek olan filmin Türkiye vizyon tarihi henüz belirsizliğini koruyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler