Usta yönetmenden yepyeni bir proje daha!

3.1.2018
Usta yönetmenden yepyeni bir proje daha!
Onur Ünlü, efsane olmaya aday Dudullu Postası’yla çok konuşulacak.

Penguen çizeri Serkan Yılmaz’ın yarattığı karikatür serisinden ilham alınarak hazırlanan ve BluTv’de yayınlanacak olan Onur Ünlü’nün yeni projesi Dudullu Postası’ndan tanıtım fragmanı yayınlandı.

Masum, Sahipli, 7 Yüz ve SıfırBir / Bir Zamanlar Adana’da gibi projelerle oldukça beğenilen bir dijital televizyon platformu haline gelen BluTV’den yeni bir proje daha geliyor. Penguen çizeri Serkan Yılmaz’ın yarattığı Dudullu Postası karikatür serisinden ilham alınarak hazırlanan projede, başrolleri Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Bülent Şakrak, Güven Kıraç, Ahmet Rıfat Şungar, Ayda Aksel, Levent Tülek, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım paylaşıyor.

2017 içerisinde yaklaşık 2 yıl önce çektiği Kırık Kalpler Bankası’nın yanı sıra Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Cingöz Recai ve son olarak da Put Şeylere filmleriyle karşımıza çıkan Onur Ünlü'nün yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Erkan Yılmaz, Funda Alp ve Penguen’in Dudullu Postası bölümünün yaratıcısı Serkan Yılmaz'ın kaleme aldığı dizide, tıpkı mizah dergisinde olduğu gibi sıra dışı bir semtin sıra dışı insanlarının hikâyelerini bir mahalli gazetenin gözünden anlatılacak. 

Polisiye ve absürd komedi bir arada

Dudullu Postası, gazeteciliği hayatının orta yerine koymuş, yeteneksizliğinden bihaber olan ama kendini de memleketin yegane gazetecisi zanneden, kendine hayranlığıyla kör olan Asım'ın, Dudullu’da bir yerel gazete çıkarmak istemesiyle başlıyor. Yeni açılan gazetede, arkadaşları Ersan ve Cem’le çalışmaya başlayan Tayfur bir yandan aşık olduğu Melis’e, Melis’in abisi Eyüp’ü atlatarak ulaşmaya çalışırken bir yandan da gazetedeki ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalledeki “Kayıp Babalar”ı bulmaya çalışır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler