Usta yönetmenin yeni filminden haber var!

17.9.2018
Usta yönetmenin yeni filminden haber var!
Çağan Irmak'ın Bizi Hatırla filminden ilk fragman seyirciyle buluştu.

Çağan Irmak'ın senarist ve yönetmenliğini üstlendiği iddialı yeni filmi Bizi Hatırla'dan ilk fragman yayınlandı.

'Issız Adam', 'Babam ve Oğlum', 'Dedemin İnsanları', 'Ulak' ve 'Unutursam Fısılda' gibi filmlere imza atan Türk sinemasının başarılı yönetmeni Çağan Irmak'ın merakla beklenen yeni sinema filmi “Bizi Hatırla”nın ilk fragmanı, 8. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda yayınlandı.

Bol yıldızlı filmin oyuncu kadrosunda, Çağan Irmak'ın birden fazla projesinde yer verdiği Özge Özberk, komedinin de dramın da altından başarıyla kalkan usta oyuncu Altan Erkekli, komedinin sevilen yüzü Binnur Kaya, “Fatmagül'ün Suçu Ne? ” dizisinden hatırladığımız Sumru Yavrucuk ve Altın Portakal adaylığı bulunan Tolga Tekin gibi isimler yer alıyor. Bir baba oğul hikayesi anlatan dram filminin senaryosuna da yönetmen Çağan Irmak imza atıyor.

Geçtiğimiz Mart ayında vizyona giren Çocuklar Sana Emanet'in ardından yeni projelerine hızla odaklanan Çağan Irmak'ın yeni filmi Bizi Hatırla, uzun yıllardır ailesini ihmal eden ve babasının hastalığı sonucunda onunla yakından ilgilenmek zorunda kalan Kaan'ın hikâyesinden bir baba-oğul portresi çiziyor. Tolga Tekin ve Altan Erkekli'nin baba oğula hayat vereceği filmin kadrosunda Özge Özberk, Binnur Kaya ve Sumru Yavrucuk gibi isimler yer alıyor.

Her filmi on binlere ulaşan başarılı yönetmen Çağan Irmak'ın şimdiye kadar en çok izlenen filmi 3.839.883 seyirci ile 'Babam ve Oğlum' oldu.

Irmak'ın yazıp yönettiği Bizi Hatırla, 23 Kasım 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler