Uyumsuz Serisi: Yandanş‘ın Türkçe fragman ve posteri yayınlandı

3.02.2016
Uyumsuz Serisi: Yandanş‘ın Türkçe fragman ve posteri yayınlandı
Uyumsuz Serisi: Yandanş‘ın Türkçe fragman ve posteri yayınlandı Heyecanla beklenen serinin üçüncü filminden yeni paylaşımlar var.

Veronica Roth imzalı fenomen bilimkurgu serisinden beyazperdeye uyarlanan Uyumsuz ve Kuralsız film serisinin iki bölüm halinde vizyona girecek olan son halkası Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 filminden yepyeni Türkçe afiş ve fragman geldi.

Başrolleri yine Tris rolünde Shailene Woodley ve Dört rolünde Theo James üstlenirken, filmin oyuncu kadrosunda Naomi Watts, Jeff Daniels, Miles Teller, Maggie Q, Ansel Elgort, Jonny Weston, Bill Skarsgård,  ve Zoë Kravitz yer alıyor.

Gişe rekorları kıran Uyumsuz serisinin üçüncü filmi 'Yandaş', Tris (Shailene Woodley) ve Dört’ü, öncekinden çok daha tehlikeli yeni bir dünyaya götürüyor.  Uyumsuz’da sistemi alt üst eden bilgileri ortaya çıkardıktan sonra, Tris ve Dört’ün, Şikago’yu çevreleyen duvarların dışına kaçması gerekmektedir. Hayatlarında ilk defa, bildikleri tek şehri ve akrabalarını bırakmak zorundadırlar. Dışarı çıktıklarında, yeni öğrendikleri gerçekler karşısında eski bildiklerinin hiçbirinin geçerliliği kalmaz. Tris ve Dört’ün, Şikago duvarlarının arkasında devam etmekte olan ve bütün insanlığı tehdit eden savaşta kimden yana olacaklarına hızlı bir şekilde karar vermesi gerekmektedir. Tris hayatta kalabilmek için cesaret, sadakat, fedakarlık ve aşk arasında imkansız bir seçim yapmaya mecbur bırakılır.

Film ülkemizde 9 Haziran 2016'da vizyona girecek.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler