Uzaydan Gelen Fırtına'ya hazır mısınız?

13.10.2017
Uzaydan Gelen Fırtına'ya hazır mısınız?
Gerilim dozu yüksek bir film yakında sinemalara geliyor.

Dean Devlin (“Independence Day”in yazarı ve yapımcısı) gerilim filmi “Uzaydan Gelen Fırtına” ile sinema yönetmenliğine adım atıyor. Filmin başrollerini Gerard Butler (“Olympus Has Fallen”, “300”) , Jim Sturgess (“Cloud Atlas”) , Abbie Cornish (“Limitless”) , Alexandra Maria Lara (“Rush”) , Daniel Wu (“The Man with the Iron Fists”, “Warcraft: The Beginning”) , Eugenio Derbez (“How to Be a Latin Lover”) ile Oscar adaylarıEd Harris (“The Hours”, “Apollo 13”) veAndy Garcia (“The Godfather: Part III”) paylaşıyorlar.

Butler’ın canlandırdığı bilim insanı Jake Lawson, kardeşi Max’le birlikte (Jim Sturgess) uydu programındaki aksaklığı gidermekle görevlidir. Filmin diğer başrol oyuncularının canlandırdıkları karakterler şöyle sıralanabilir: Gizli Servis ajanı Sarah Wilson rolünde Abbie Cornish; uzay istasyonunu yöneten UUİ astronotu Ute Fassbinder rolünde A. Maria Lara; uydu programının Hong Kong’daki amiriCheng Long rolünde Daniel Wu; uzay istasyonu mürettebat üyesi Al Hernandez rolünde Eugenio Derbez; ABD başkanı Andrew Palma rolünde Andy Garcia;ve ABD Dışişleri Bakanı Leonard Dekkom rolünde Ed Harris. Filmde, ayrıca,Zazie Beetz (yakında gösterime girecek olan “Deadpool 2”, TV yapımı “Atlanta”) , Adepero Oduye (“The Big Short”,“12 Years a Slave”) , Amr Waked (“Lucy”,“Syriana”) veRobert Sheehan de (“The Mortal Instruments: City of Bones”,“Season of the Witch”) yer alıyorlar.

Daha önce benzeri görülmemiş bir dizi doğal afetin ardından, dünya liderleri küresel iklimi kontrol edecek ve herkesi güvende tutacak karmaşık bir uydu ağı yaratmak için bir araya gelmişlerdir. Fakat şimdi yolunda gitmeyen bir şey vardır: Yeryüzünü korumak için inşa edilmiş sistem ona saldırmaktadır. Üstelik, uzaydan gelen ve tüm dünyayı etkileyen bir fırtınaher şeyi ve beraberinde herkesi yok etmeden önce gerçek tehdidi bulmak için zamana karşı bir yarış söz konusudur.

Film seçili 3 ve 2 boyutlu ve Imax olarak 20 Ekim'de sinemalarda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler