Ve beklenen gün geldi!

31.12.2019
Ve beklenen gün geldi!
Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni filmi Baba Parası 1 Ocak'ta vizyonda...

Yapımcılığını TR 40 33 Productions ve Sinehane yapımın üstlendiği; yönetmen ve senarist koltuğunda 'Ailecek Şaşkınız', 'Çalgı Çengi' ve 'Düğün Dernek' serileri gibi yapımlara imza atan Selçuk Aydemir'in oturduğu komedi filmi Baba Parası yarın vizyona giriyor.

Sabırsızlıkla vizyona gireceği gün beklenen ve geçtiğimiz günlerde galasını gerçekleştiren Baba Parası'nın başrolünde komedinin ustaları Ahmet Kural ve Murat Cemcir yer alıyor. Oldukça kalabalık bir kadroya sahip filmde ikiliye Hareket Sekiz, Düğün Dernek, Aile Arasında gibi yapımların usta oyuncusu Devrim Yakut, Seksenler, Mandıra Filozofu, Gelecekten Bir Gün, Geniş Aile gibi yapımların usta tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin; Güneşi Beklerken, Mayıs Kraliçesi, İki Yalancı gibi yapımlardan tanıdığımız Yağmur Tanrısevsin; Arif V 216, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, İkimizin Yerine, Ölümlü Dünya gibi yapımların parlayan yıldızı Özgür Emre Yıldırım; komedi filmlerinin aranan yüzü Ayhan Taş ve Deniz Barut eşlik ediyorlar.

Kahkahaya doyacağınız filmin konusuna gelince:

Bir zengin, bir fakir, bir siyahi, bir beyaz, bir profesör, bir cahil, bir köylü, bir şehirli, bir Hıristiyan, bir Müslümanın aynı babanın evladı olabilir mi? Eğer yakın zamanda ölen ve ömrü boyunca her çiçekten bal almayı kendine düstur edinen ülkenin en zengin ve çapkın insanının gayri meşru çocukları ve yasal varisleri olduklarını öğrenirlerse neden olmasın?

Kendilerine düşen payı almak için bekleyen kardeşler ikinci büyük şoku yaşarlar. Mirasın tamamına içlerinden sadece birisi sahip olabilecektir “en kötü olanı”. Ortada babasının mirasını koyduğu dev bir kasa vardır ve bu kasanın şifresini ancak babası gibi aç gözlü, düzenbaz, acımasız, zeki, uçarı çocuk bulabilecektir. Şifreyi bulmak için kardeşler arasında kıyasıya yarış başlar. Kardeşler, para için insanın ne kadar ileri gidebileceğinin ispatını yaparlar.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler