Vildan Atasever'in gizli aşkı ortaya çıktı!

5.8.2016
Vildan Atasever'in gizli aşkı ortaya çıktı!
Vildan Atasever'in gizli aşkı ortaya çıktı! Vildan Atasever'in Erol Mintaş'la beraberlik yaşadığı ileri sürüldü.

Son olarak 'Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'da seyirci karşısına çıkan Vildan Atasever'in, bir süredir gizli saklı bir aşk yaşadığı iddia edildi. Ünlü oyuncunun, 2 yıl önce festivallerde yarışan 'Annemin Şarkısı' filmiyle ünlenen yönetmen Erol Mintaş'la beraberlik yaşadığı ileri sürüldü.

Vildan Atasever'in, Antalya Altın Portakal Film Festivali sırasında ortak arkadaşları vasıtasıyla Erol Mintaş'la tanıştığı öğrenildi.

Uçankuş'un haberine göre;sosyal medyadan da birbirlerini takip eden çift, şu günlerde Amerika'da tatil yapıyor. Mintaş ve Atasever, sık sık yurtdışı tatillerinden fotoğraf paylaşsa da birlikte herhangi bir poz yayınlamıyor.

Geçen yıl boşandı

Vildan Atasever, 2009 yılında 'Gecenin Sesleri' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı İsmail Hacıoğlu'yla evde yapılan sade törenle nikah masasına oturmuş, 4.5 yıl süren bu evlilik geçen yıl şubat ayında noktalanmıştı.

Boşandıktan sonra Ataşehir'deki evlerindeki haklarını paylaşan ikiliden İsmail Hacıoğlu, geçen yaz aşk yaşamaya başladığı dansçı sevgilisi Duygu Kaya Kumarki'yle bebek beklediği ortaya çıkınca, boşanma yıldönümünde nikah masası oturmuştu. Nikah masasında söylediği 'Tüm yalnızlığımla evet diyorum' sözleri tartışma yaratan Hacıoğlu, doğacak kızına ‘Yemin’ adını verecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler