Virüs Batman'i de vurdu!

16.03.2020
Virüs Batman'i de vurdu!
Warner Bros. The Batman'in çekimlerinin ertelendiğini açıkladı.

Coronavirüs salgınından etkilenen yapımlar arasına The Batman de eklendi. Filmin yapımcı şirketi Warner Bros. çekimlerin iki haftalığına durdurulduğunu açıkladı.

Tom Hanks ve Rita Wilson'ın Avustralya'daki “Elvis Presley” filminin çekimleri sırasında Coronavirüs'e yakalandığı haberinin ardından Warner Bros., “The Batman” filminin üretimini iki hafta boyunca durdurma kararı aldı.

Yapımcı şirket Londra'da devam eden çekimlerin virüs salgını nedeniyle önce Liverpool'a taşınmadı planlansa da ertelemenin daha doğru bir karar olacağını açıkladı. Çekimlerin ne zaman sona ereceği ve halihazırda Haziran 2021 olan vizyon tarihinin etkilenip etkilenmeyeceği konusunda ise bir belirsizlik hakim.

Yine Warner Bros. yapımları olan, Will Smith başrollü King Richard ve Keanu Reeves başrollü Matrix 4'ün çekimlerine devam ediliyor. Matrix 4'ün çekimleri Berlin'de, King Richard'ın çekimleri ise Los Angeles'ta devam ederken olumsuz hava şartları nedeniyle bir süre ara verilen çekimlerin tekrar başlayacağı da konuşulanlar arasında.

Comics sinema evreninin süper kahramanı olan Batman’ın “The Batman” adını taşıyan ve 25 Haziran 2021'de vizyona girmesi planlanan solo filminin kadrosunda Batman rolüyle Robert Pattinson; Catwoman rolüyle Zoe Kravitz; The Riddler rolüyle Paul Dano ve Jim Gordon rolüyle Jeffrey Wright, Alfred rolüyle Andy Serkis, The Penguin rolüyle Colin Farrell, Carmine Falcone rolüyle John Turturro gibi isimler yer alıyor.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler