Vizyondan önce rekor geldi!

9.04.2019
Vizyondan önce rekor geldi!
Avengers: Endgame, ön bilet satışıyla tüm dünya genelinde rekor kırıyor.

Yılın en çok beklenen filmi olan Avengers: Endgame, ön bilet satışıyla tüm dünya genelinde rekor üstüne rekor kırıyor.

Türkiye'de ise filmin ilk üç günlük ön bilet satışının, Avengers Sonsuzluk Savaşı'nın ilk üç gündeki ön satış rakamına göre yaklaşık dört kat daha fazla olduğu görülüyor.

Marvel Sinematik Evreni'nin en son filmi olan ve merakla beklenen Avengers: Endgame 25 Nisan 2019 tarihinde beyaz perdede yerini almaya hazırlanırken Türkiye'de henüz vizyona girmeden en çok bilet satışı yapacak film olması bekleniyor. Filmin biletleri, ön satışa açıldığı ilk üç günden itibaren, Avengers Sonsuzluk Savaşı dışındaki bugüne kadar gelmiş geçmiş tüm Disney filmlerinin ön satış adetlerini geçti.

Yine Türkiye'deki ön bilet satışlarının ilk üç günü değerlendirildiğinde, Avengers: Endgame'in eriştiği rakamın, Avengers Sonsuzluk Savaşı'nın ön bilet satışlarının ilk üç gününe göre yaklaşık dört kat daha fazla olduğu görülüyor. Bu doğrultuda Türkiye'de şimdiye kadar gerçekleştirilen ön bilet satışları göz önüne alındığında, Avengers: Endgame'in ülke genelinde vizyona girmeden en çok bilet satışı yapan film olarak rekor kırması bekleniyor.

Avengres: Endgame, Avengers üyelerini yeniden bir araya getiriyor!

Avengers: Endgame filminin yapımcılığını Kevin Feige, yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşlerin yaptığı filmin senaryosunu Christopher Markus & Stephen McFeely tarafından kaleme alıyor.

Marvel Stüdyoları'nın yirmi iki filminin görkemli bir sonucu olan 'Avengers: Endgame' filminde, Thanos tarafından başlatılan ve evrenin yarısını yok edip Avengers üyelerini ayıran vahim olaylar silsilesi, geri kalan Avengers üyelerini son bir kez daha bir araya getiriyor.

Avengers Infinity War'un ardından Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

Vizyona özel video

Bu arada 25 Nisan 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek olan ve Thanos'la nihai savaşın devam edeceği Avengers: Endgame'den özel bir video yayınlandı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler