We Die Young'tan yeni klip!

9.3.2019
We Die Young'tan yeni klip!
Aksiyon rollerinin usta ismi Van Damme'lı We Die Young'tan yeni klip geldi.

Başrolünü aksiyon filmlerinin usta ismi Jean-Claude Van Damme'ın paylaştığı We Die Young filminden yeni klip yayınlandı. 

“Zor Hedef / Hard Target”, “Kan Sporu / Bloodsport” ve “Cehennem Melekleri 2 / The Expendables 2” gibi filmlerle tanınan Belçikalı aksiyon yıldızı Jean-Claude Van Damme’ı başrolüne yerleştiren suç ve gerilim filmi “We Die Young”ın diğer oyuncu kadrosunda Elijah Rodriguez, Joana Metrass, Jacob Scipio, Uriel Emil, Nicholas Sean Johnny, Joseph Long ve David Castañeda gibi isimler yer alıyor. Merakla beklenen filmin yönetmen ve senarist koltuğunda ise 2007 yapımı “Roads” kısa filmiyle tanıdığımız Lior Geller oturuyor.

Filmin konusuna gelince;

Acımasız uyuşturucu baronu Rincon (David Castañeda) ve MS-13 isimli çetesi, 10 yaşındaki Miguel’i (Nicholas Sean Johnny) getir götür işleri için yanına alır. Miguel’in 14 yaşındaki abisi Lucas (Elijah Rodriguez) , kardeşini korumak ve kendi izlediği kötü yola girmesine engel olmak için elinden geleni yapar. Uyuşturucu baronundan kaçmaya başlayan çocukların yolu Afganistan gazisi Daniel (Jean-Claude Van Damme) ile kesişir. Daniel çocukları koruyup kollar ve uyuşturucu baronundan intikam almalarına yardım eder.

1 Mart'ta ABD'de vizyona giren filmin Türkiye vizyon tarihi henüz netleşmedi.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler