Wonder Woman filminden yeni fragman geldi!

4.11.2016
Wonder Woman filminden yeni fragman geldi!
Gal Gadot'lu 'Wonder Woman'dan Türkçe fragman!

Uzun bir arayış sonunda 'Wonder Woman' için seçilen İsrail'li oyuncu Gal GadotBatman v Superman filminde bu karaktere hayat vermişti. Büyük beğeni topladığ bu filmden sonra 'Wonder Woman' için beklentileri yükseltti. Gelen fragmanlar seyirciyi tatmin edecek yönde. Filmden yeni Türkçe altyazılı fragman da yayınlandı.

Yönetmenliğini Cani filminin yönetmeni Patty Jenkins üstlendiği yapımın  oyuncu kadrosunda JJ Abrams imzalı Star Trek serisinin Kaptan'ı olarak sevdiğimiz Chris Pine ve Fransız oyuncu Saïd Taghmaoui de yer alıyor. Filmin senaryosuna Jason Fuchs imzasını atarken, Zack Snyder, Deborah Snyder, Atlas Entertainment'tan Charles Roven ve Richard Suckle filmin yapımcılığını üstleniyorlar.

Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine) , Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.

'Wonder Woman' 2 Haziran 2017'de vizyona girecek.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler