www.kayserim.com hizmette sınır tanımıyor

17.6.2015

Kayserililer için Kayserim.com Haber sitesi hizmet veriyor.

Kayseri ili hakkında tüm bilgilere ulaşılabilecek bir platform ihtiyacı hisseden Kayserililer için Kayseri Haber sitesi hizmet veriyor. Sitenin kolay kullanımı ve tüm bilgileri güncel olarak paylaşması, sayfanın oldukça ilgi görmesini sağlamaktadır. Kayserililerin ihtiyaç duyduğu bu hizmet ile en son gelişmelerden haberdar olunabilir. Kayseri Haber sitesi ile şehrin gelişmeleri takip edilebilir.

Sitede en çok okunan ve en çok yorum alan haberler ayrı olarak paylaşılır. Site ana sayfasında yer alan bu kısmın yanında daha birçok kategori yer alır. Gündem, spor, siyaset, ekonomi, kültür ve sanat, eğitim, dünya, politika, sağlık, yaşam, genel, otomobil, teknoloji gibi birçok aktif kategori yer alır. Kategorilerde hem Kayseri hakkında tüm haberler, hem de genel olarak bilinmesi gereken gündemden olaylar paylaşılır. Spor ve sanat dünyasındaki gelişmeler aktarılır. Kayseri ile alakalı son dakika haberlerine de site içerisinde yer verilir. Olumsuz olarak meydana gelen haberler de öğrenilebilir ve zamanında önlemler alınması açısından çok iyi olmaktadır. Kayseri Haber içerikli her konu kolaylıkla bulunur. Şehre gelen önemli isimler, düzenlenen aktiviteler ve coğrafyada uygulanan çalışmalar hakkında da bilgi sahibi olunabilir.

Ülkedeki haberlerin Kayseri’ye etkisi de analiz edilir ve paylaşılır. Hava durumu da verilir. Üye olunabilen bu sitede, herkes istediği habere yorum yazabilir. Her türlü görüş, şikayet ve öneri için site çalışanları ile iletişime geçme hizmeti de mevcuttur. Sitenin mobil olarak platformu da kullanıma açıktır. Arşiv kısmından istenilen tarihteki haber ve olaylara da ulaşım sağlanır. Kayseri Haber sitesinde şehrin konuları tartışılır ve vatandaşlar da istedikleri bilgileri paylaşabilirler. Sitedeki her haber, özel olarak hazırlanıp kişi ya da kurumlardan gerekli izinler sağlandıktan sonra paylaşılmaktadır. Görseller ve yazılar belgelere dayandırılarak hazırlanır. Bu nedenle yüzde yüz tarafsız ve doğru içerikler yer alır. Kayseri hakkında merak edilen her şey en güncel hali ile öğrenilebilir. Kayseri haberlerini yakından ve zamanında takip edebilmek, gelişmelerden haberdar olabilmek için herkes bu siteyi kullanabilir. Özellikle Kayserili vatandaşlar için gerçekten çok iyi bir hizmettir.


En Son Haberler


Haberler