X-Men: Dark Phoenix'ten ilk fragman geldi!

29.09.2018
X-Men: Dark Phoenix'ten ilk fragman geldi!
Merakla beklenen X-Men: Dark Phoenix'ten ilk altyazılı fragman geldi.

Çizgi roman severlerin izlemek için sabırsızlandığı X-Men serisinin üçüncü devam halkası olan 'X-Men: Dark Phoenix'in merakla beklenen ilk altyazılı fragmanı sonunda geldi.

Üç yılın ardından gelen devam halkasının yönetmen koltuğunda bu kez seride daha önce senaristlik yapmış olan Simon Kinberg oturuyor. Oyuncu kadrosunun hemen hemen aynı kaldığı filmde Grey rolünde Sophie Turner, Storm rolünde Alexandra Shipp, Cyclops rolünde Tye Sheridan, Quicksilver rolünde Evan Peters, Nightcrawler rolünde Kodi Smit-McPhee, Profesör X rolünde James McAvoy, Magneto rolünde Michael Fassbender ve Mystique rolünde Jennifer Lawrence yer alıyor. İki Oscar adayı başarılı aktris Jessica Chastain’i ise kötü karakter olarak izleyeceğiz.

Yeni devam halkasının kısa özetine göz atarsak;

X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.

“X-Men: Dark Phoenix” Türkiye vizyon tarihi 8 Şubat 2019.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler