Yakışıklı aktörden sürpriz çıkış!

14.09.2018
Yakışıklı aktörden sürpriz çıkış!
Henry Cavill'in Superman rolünü bıraktığı iddia edildi.

Henry Cavill'ın Superman rolüne veda ettiği iddia edildi! DC Comics filmlerinde ölüp dirildikten sonra, Superman'in bu kez temelli olarak emekliye ayrıldığı konuşuluyor. The Hollywood Reporter'da yer alan habere göre, Cavill Shazam! filmindeki olası konuk oyunculuk görüşmelerinin ardından Superman rolünden ayrıldı. Cavill'ın Netflix dizisi The Witcher'a olan bağlılığı, DC Comics filmleri için proje çakışmaları doğurdu. Warner Bros, Man of Steel serisi, Batman v Superman: Adaletin Şafağı ve Adalet Birliği filmlerinde Superman'i canlandıran oyuncu ile yollarını ayırma kararı aldı.

Gelen habere göre stüdyo, Superman gerektirmeyecek bir Supergirl filmine odaklanıyor. Solo bir Superman filmi için de herhangi bir plan yok. Devamlı söylentiler, Batman'i canlandıran Ben Affleck'in de stüdyo ile sorunları olduğunu ve Matt Reeves'in yaklaşan The Batman filminde boy göstermeyeceğini söylüyor. Cavill’in Superman’i, tıpkı Marvel evreninde Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Nick Fury gibi bir bağlayıcı element olarak sunuluyordu. Ancak şimdi 'Shazam! 'daki kısa rolü, Superman'in DC evreninden çıkışına dayanak olabilir.

Warner Bros.'tan gelen açıklama da durumu açıklamaya yardımcı olmadı. Gelen resmi açıklamada; 'Yaklaşan herhangi bir Superman filmi ile ilgili bir karar verilmemiş olmasına rağmen, her zaman Henry Cavill'la saygı ve ortaklık bağımız oldu ve bu değişmedi.' dendi. 

Bu süreçte yakışıklı oyuncu Cavill'dan gelen tek haber ise, sosyal medyada yaptığı bir gönderi oldu. Superman oyuncaklarından birini elinde tuttuğu gönderi duruma dair bir açıklama getirmedi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler