Yapışık Kardeşler'den Bir İlk!

27.12.2014
Yapışık Kardeşler'den Bir İlk!
Filmin özel kamera arkası klibi yayınlandı.

30 Ocak'ta vizyona girecek olan Yapışık Kardeşler'in 'Bu Sette Her Şey Var' isimli özel kamera arkası klibi filmin komedi ve eğlencesi hakkında önemli ipuçları veriyor. Türk sinema tarihinde ilk defa bir film setinin kamera arkası görüntüleri bu kadar yaratıcı ve eğlenceli bir dille seyirciye aktarılıyor. Üç bin kişinin emeği geçen ve yılın en büyük prodüksiyonlarından biri olan Yapışık Kardeşler, sağlam kadrosu ve eğlenceli hikâyesiyle bu sezonun en komik filmi olmaya aday. Bu yaratıcı ve eğlenceli klibi internet fenomenlerinden Educatedear olarak tanınan Boğaç Soydemir hazırladı. Boğaç Soydemir her biri internet fenomeni olmuş 'Eto Bitmiş', 'Gereksiz Sansür', 'Troll Hıncal Uluç' ve daha birçok videonun yaratıcısı aynı zamanda.

İlker ayrık Yılın Gişe Rekortmeni Olmaya Aday

Halkın severek izlediği ve takip ettiği yetenekli oyuncu İlker Ayrık, bu yılın başarılı filmlerine imza atıyor. Geçtiğimiz ay vizyona giren ve İlker Ayrık'ın da oynadığı Çakallarla Dans filminin üçüncü versiyonu olan Sıfır Sıkıntı gişede yakaladığı başarıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir milyondan fazla izleyiciyle buluşan filmden sonra gözler, İlker Ayrık'ın yönetip oynadığı Yapışık Kardeşler'e çevrildi. Son derece komik sahnelerle dikkat çeken Yapışık Kardeşler'in Çakallarla Dans'la aynı başarıyı yakalaması bekleniyor.

İki Kat Komedi İki Kat Kahkaha

Yapımcılığını Pervasız Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık'ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı'nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M. Serdar Fırat, Barış Taşkın, Bülent Aksu, Cengiz Okuyucu, Şebnem Bamsey, Özge İnce, Eray Yasin Işık, Müjdat Gezen, Ateşböceği Ercan, Atilla Arcan, İlhan Daner, Mesut Süre, Fatmagül Fakı gibi dev bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

Ekranların sevilen yüzü ve başarılı oyuncu İlker Ayrık'ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu ve merakla beklenen komedi filmi 'Yapışık Kardeşler'de, yaşadıkları köyde mutlu bir hayat süren yapışık kardeşler Halim'le Selim'in komedi ve aksiyon dolu maceraları anlatılıyor. Köyde hayırlı kısmetlerini bulamayan yapışık kardeşlerin hayatları İstanbul'a gelmeleriyle birlikte tamamen değişiyor. Mutlu bir aile kurmak isterken akla gelmedik maceraların içine sürükleniyorlar. Bu eğlenceli ve keyifli filmde İlker Ayrık'ın yapışık kardeşini, başarılı oyuncu Hakan Bulut, hayatlarını değiştiren Vahşi Cazibe karakterini ise Ivana Sert canlandırıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler