Yardım edin! Türkiye'ye dönmek istiyorum!

18.10.2017
Yardım edin! Türkiye'ye dönmek istiyorum!
Sokaklarda yatıp kalkan Sedat Doğan Türkiye'ye dönmek için yalvardı.

Türkiye'de aralarında ünlülerin de olduğu kişileri dolandırdığı iddia edilen ve hakkında çok sayıda suç duyurusu bulunan Sedat Doğan, Brezilya'da hırsızlık yaparken görüntülenmişti. Brezilya polisleri tarafından yakalanan ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Sedat Doğan, artık Türkiye'ye dönmek istediğini söyledi.

İstanbul'a dönmek istiyorum

Brezilya'da sokaklarda yaşayan ünlü isme Duymayan Kalmasın ekibi ulaştı. Doğan yaptığı açıklamada, 'Lütfen bana annem veya herhangi birileri uçak bileti göndersin. Artık buradan kurtulmak, İstanbul’a evime dönmek istiyorum.' dedi.

Bir dönem Türkiye'de uyuşturucu tedavisi gören ve Brezilya'ya yerleştikten sonra bağımlı hale gelen Sedat Doğan'a ailesi daha önce 4 kez uçak bileti aldı. Her defasında Türkiye'ye dönmeyi reddeden ve uçak biletlerini yakan Doğan'ın sokaklarda yaşadığı öğrenildi.

'7 ayda 100 bin lira gönderdik'

Geçtiğimiz günlerde Duymayan Kalmasın programına bağlanan Sedat Doğan'ın annesi, 'Sedat'a 7 ayda 100 bin TL'ye yakın para gönderdik. Elimizde ne var ne yok sattık. Son birkaç aydır para gönderemiyorduk, uyuşturucu kullanmak için hırsızlık yaptı. Babası hastanede, biz perişan haldeyiz. Artık Sedat'ın şansı bitti. 4 kez uçak bileti aldık ama gelmedi. Artık bilet alacak durumumuz yok.' açıklamasını yapmıştı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler