Yarışmadan sonra dizi sektörüne transfer oldu!

13.8.2016
Yarışmadan sonra dizi sektörüne transfer oldu!
Yarışmadan sonra dizi sektörüne transfer oldu! Survivor yarışmacılarından Anıl Tetik, açıklamalar yaptı.

Survivor All star'da ünlüler takımında yarışan Anıl Tetik, Uçankuş Tv mikrofonlarına konuştu.

Keyfi bir hayli yerinde olan Survivor Anıl, 'İnşallah yeni sezonda projeler var, hem sinema, hem dizi... Ama söylemeyeyim tabii, sürpriz olsun. Görüşmeler devam ediyor. İnşallah yeni sezonda bomba gibi geleceğiz' dedi.

Survivor'dan sonra hayatının değiştiğini söyleyen Tetik, 'Survivor'dan sonra bambaşka bir hayatım oldu. Benim hiç aklımda olmayan bir şeydi Survivor, kendimi bir anda orada buldum ve hayatım bambaşka bir hale geldi. Öncesi ve sonrası diye bir olay oldu aslında. Daha evvel aramayan insanlar Survivor'dan sonra tanınınca aramaya başladılar. Yeni çevre edindim ve yeni insanlar tanıdım.'

Survivor'ın bana kattığı çok şey var

Survivor'dan sonra kilo alan Tetik, 'Survivor bana çok şey kattı, normal hayatta yemek yerken tabakta bırakıyordum ama, yarışmadan sonra tabağımda tek lokma bile bırakmıyorum' dedi.

Survivor'da en başta aile özlemi sonrasında ise yemekleri çok özlediğini belirtti.

Sırada oyunculuk var!

Yeni sezonda projesilerini sır gibi saklayan Survivor Anıl, 'Yeni sezonda güzel bir projemiz var. Bomba gibi geleceğiz' dedi.

Sinema filminin çekimlerine Ağustos gibi başlayacaklarını belirten Tetik, dramda kendini daha iyi gösterebileceğini, tiyatroda dram eğitimi aldığını dasözlerine ekledi.

Kıvanç Tatlıtuğ idolüm

Kendisine Kıvanç Tatlıtuğ'u örnek alan Anıl, Kenan İmirzalıoğlu'nada hayran olduğunu belirtti. 'Kuzey Güney' dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ'un kardeşini oynamayı çok isterdiğini de söylemeden geçmedi.
En Son Haberler


Haberler