Yaşam Kürü'nden uluslararası fragman geldi

14.12.2016
Yaşam Kürü'nden uluslararası fragman geldi
Yaşam Kürü alternatif sağlık merkezlerini masaya yatırıyor.

Farklı konusuyla yeni bir trend başlatacak gibi görünen Yaşam Kürü/A Cure For Wellness filminden hareketli poster ve uluslararası fragman yyaınlandı.

Başrolünü Dane DeHaan'ın oynadığı korku gerilim türü filmin yönetmen koltuğunda sinema tarihinin kült korku filmleri arasına girmeyi başaran Halka'nın ve sevilen seri Karayip Korsanları'nın yönetmeni Gore Verbinski oturuyor. Merak uyandıran Yaşam Kürü'nün senaryosu ise Justin Haythe'ye ait. Filmin kadrosunda Mia Goth, Jason Isaacs, Celia Imrie, Lisa Banes, Adrian Schiller, Carl Lumbly ve Jason Babinsky yer alıyor.

Filmin konusu: Hırslı genç bir yöneticiye şirketin CEO'su olma görevi verilir. Söz konusu CEO, İsviçre Alpleri'nin ıssız bir bölgesinde yer alan, huzurlu ama gizemli bir sağlıklı yaşam merkezinde kalmaktadır. Ancak genç yönetici orada geçirdiği süre zarfında merkezin spasının mucizevi tedavilerinin pek de göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başlar. Merkezin korkutucu sırlarını keşfetmeye başladığında ise akıl sağlığı tehlikeye girecektir. Sırları çözmeye çalışan genç adam kendini bir anda o merkezde tedavi amacıyla yatan hastalarla aynı hastalık teşhisine sahip bir halde bulur...

Film 17 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler