'Yaşayan En Şanslı Kız'ı beyazperdeye geliyor

14.4.2015
'Yaşayan En Şanslı Kız'ı beyazperdeye geliyor
Reese Witherspoon 'Yaşayan En Şanslı Kız'ı beyazperdeye taşıyacak.

Gone Girl ve Wild gibi kitaptan uyarlanan filmlerde yapımcılık yaparak adından söz ettiren Reese Witherspoon, şimdi de Jessica Knoll'un 'Yaşayan En Şanslı Kız' (Luckiest Girl Alive) isimli romanını filme çekmek için kolları sıvadı.

Kitabın konusu

Kitapta prestijli bir okulda okuyan Ani Fanelli isimli bir genç kızın yaşadığı utanç verici bir olaydan sonra, hayatına çeki düzen vererek adeta 'mükemmel hayata' kavuşması konu ediliyor. Ancak dışarıdan görünen bu 'mükemmel' hayatın altında Ani'nin sakladığı ve yıllardır kendisini rahatsız eden bir sırrı olduğu ortaya çıkıyor. Geçmişten gelen bu sır Ani'nin kurmak için büyük emek sarf ettiği pırıltılı hayatını alt üst ediyor.

Yaban

Witherspoon kitabı filme çekmek istemesinin nedenlerini açıklarken 'Bu kitap elinize aldığınızda elinizden bırakamayacağınız türden. Kitabın kahramanı zeki ve kompleks bir karakter. Hikaye de bizim film şirketimizin (Pacific Standard Films) seveceği türden bir tarz.' şeklinde konuştu.

En iyi kadın oyuncu adayı olmuştu

Witherspoon, 2014'te de gerçek bir hikâyeden uyarlanan 'Wild (Yaban) ' filminde başrol oynamış ve Oscar törenlerinde En iyi Kadın Oyuncu dalında aday olmuştu.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler