Yeni Batman'de Catwomen belli oldu!

15.10.2019
Yeni Batman'de Catwomen belli oldu!
Matt Reeves’in Batman filminde Catwoman'i canlandıracak isim belli oldu.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Matt Reeves’in üstlendiği 2021 yılında vizyona girmesi beklenen The Batman filminde Catwomen rolünü canlandıracak isim nihayet belli oldu.

Catwomen karakterini canlandıracak oyuncu için The Batman filmi Cast ekibinin uzun bir süredir arayışta olduğu biliniyordu. Bu rol için alanında çok başarılı birçok isim gündeme geldi. Bu isimler arasında yer alan ve son olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Bonnie Carlson karakterini canlandıran Zoë Kravitz, The Batman filminde Selina Kyle / Catwoman rolünü kapmayı başardı.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ün Suçları ve Kızlar Gecesi gibi filmlerde de karşımıza çıkan Kravitz'in Catwoman rolünü kapması aslında sürpriz sayılmamalı. Çünkü Kravitz, 2017 yılında vizyona giren Lego Batman Filmi'nde yine Catwoman’ı seslendirmişti.

Filmin kadrosuna şu ana kadar dahil olan isimlerden Robert Pattinson Bruce Wayne / Batman; Zoë Kravitz Selina Kyle / Catwoman ve Jeffrey Wright ise Komiser Gordon karakterlerini canlandırırken ekibe dahil olan Jonah Hill'in ise hangi karakteri oynayacağı ve filmin ana konusu henüz belirsizliğini korumakta.
 
Çekimlerinin muhtemelen bu yılın sonları ya da 2020 yılının başlarında başlaması düşünülen The Batman'in 25 Haziran 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler