Yeni fragman, yeni rekor!

17.3.2018
Yeni fragman, yeni rekor!
Avengers: Sonsuzluk Savaşı yeni fragmanıyla vizyona girmeden rekor kırdı.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı, yayınlanan ikinci fragmanıyla vizyona girmesine henüz bir aydan fazla zaman olmasına rağmen rekorları altüst etti.

Amerika’nın en büyük sinema bileti satış sitesi Fandango, süper kahraman filminin biletlerini bugün satışa çıkardı ve film kırılması çok zor bir rekora imza attı. ABD'de 23 Nisan 2018'de vizyon alacak olan Avengers: Sonsuzluk Savaşı, ön satış aşamasında ilk 24 saat içinde en çok bilet satan film oldu. Üstelik bunu yalnızca 6 saat içinde gerçekleştirdi. Bir önceki rekorun sahibi, bir başka süper kahraman filmi olan “Batman v Superman: Adaletin Şafağı”na aitti. Üçüncü en çok satış rekoruna sahip film ise şu an hala vizyonda olan “Black Panther”.

Oyuncu kadrosuyla ağız sulandıran filmde Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Elizabeth Olsen, Tessa Thompson, Scarlett Johansson, Tom Holland, Chris Pratt, Benedict Cumberbatch, Mark Ruffalo, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Josh Brolin, Sebastian Stan, Chris Evans, Cobie Smulders, Dave Bautista, Paul Rudd, Chadwick Boseman, Gwyneth Paltrow ve Paul Bettany yer alıyor.

60'tan fazla çizgi roman karakterini bir araya getiren yeni Marvel filminde, kahramanlarımız bu kez sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos’a karşı mücadele ediyor.

Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. İnsanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımız elindedir. Hiçbir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki bu tehdit için ekipler birleşmeli ve tehdide tüm güçleriyle karşı koymalıdır...

“Avengers: Sonsuzluk Savaşı” ülkemizde 27 Nisan’da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler