Yeni Harry Potter filmini izlemeyecek!

15.6.2016
Yeni Harry Potter filmini izlemeyecek!
Daniel Radcliffe, tamamen izleyiciyi düşündüğü için izlemeyeceğini açıkladı.

Harry Potter filmindeki büyücü çocuk rolüyle ünlenen Daniel Radcliffe, Londra’da sahnelecek olan “Harry Potter ve Lanetli Çocuk” oyununa bilet almadığını ve oyunu izlemeyeceğini söyledi.

The Late Show programına konuk olan Radcliffe’ye program sunucusu Stephen Colbert’in yönelttiği, Londra’daki yeni oyunu izleyip izlemeyeceği sorusuna olumsuz yanıt veren oyuncu, neden izlemeyeceğini de şöyle açıkladı: “Oyunu izlemek istediğimi hissediyorum. Kafam gerçekten karışık. Oyunun şahane olduğunu duydum. Ama heyecanlı Harry Potter hayranları gelince bir izleyici olarak orada oturarak rahat bir şekilde oyunu izleyebileceğimi sanmıyorum. Dolayısıyla şu an için izlemeyeceğim.”

J.K. Rowling'in kitabından uyarlanan ve tüm dünyada bir fenomene dönüşen Harry Potter film serisinin yıldızı, oyunda Harry Potter rolünü canlandıran Jamie Parker’ı da “mükemmel oyuncu” olarak nitelendirdi.

“Onu, beni oynarken görmekten memnunum. Tüm Harry Potter sorularını o yanıtlayabilir artık” diyerek esprili bir gönderme de yaptı.

Film, 2007 yılında yayınlanan son Harry Potter macerasının 19 yıl sonrasında geçiyor ve Harry, Ron ve Hermione gibi serinin ünlü karakterlerinin yetişkinlik hayatlarında yaşadığı maceralara odaklanıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler