Yeni nesil Örümcek Adam için hazır mısınız?

13.12.2016
Yeni nesil Örümcek Adam için hazır mısınız?
Beklenen filmden ilk Türkçe fragman yayınlandı.

“Captain America: Civil War”da sansasyonel bir başlangıç yapan Genç Peter Parker/Örümcek-Adam kendi hikayesiyle beyazperdedeki yolculuğuna başlıyor. Tüm dünyada Örümcek Adam hayranlarının heyecanla beklediği Örümcek-Adam: Eve Dönüş filminden ilk Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Filmin yönetmen koltuğunda Jon Watts oturuyor. Genç Peter Parker'ı Tom Holland canlandırıyor. Kendisine Michael Keaton, Zendaya, Jon Favreau, Donald Glover,Tyne Daly, Marisa Tomei ve Robert Downey Jr. eşlik ediyor.

Peter Parker “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te  yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süperkahraman olarak yaşamaya başlıyor. “Yenilmezler”le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.) ’ın gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve döner. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır, fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği “Örümcek-Adam” olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır. Ta ki yeni kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıkıp, Peter’in hayatta önem verdiği herşey tehlikeye girene kadar…

Film 7 Temmuz 2017'de sinemalarda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler