Yeni sezonda en çok Beren Saat kazanacak

16.6.2015
Yeni sezonda en çok Beren Saat kazanacak
Yeni sezonda en çok Beren Saat kazanacak Beren Saat, Kösem Sultan rolü ile bölüm başı 90 bin lira kazanacak.

Di­zi pi­ya­sa­sın­da her ye­ni se­zon­la bir­lik­te alı­nan üc­ret­ler de re­vi­ze edi­li­yor. Ade­ta mi­nik bir ser­vet ka­za­nan oyun­cu­lar ara­sın­da ye­ni se­zo­nun en çok ka­za­na­nı Be­ren Sa­at ol­du.

Beren Saat bölüm başı 90 bin lira kazanacak

Kö­sem Sul­tan ile ek­ran­la­ra ge­ri dö­ne­cek olan Sa­at, bö­lüm ba­şı 90 bin TL’­ye im­za at­tı. Beren Saat ayda 360 bin TL alacak.

İş­te ye­ni se­zo­nun sa­de­ce oyun­cu­luk­la­rıy­la de­ğil ka­zanç­la­rıy­la da çok ko­nu­şu­la­cak isim­le­ri­…

Ezgi Eyüpoğlu aynı projede

Çekimleri başlayan ‘Adı Mutluluk’ dizisinde genç oyuncu Ezgi Eyüboğlu’na Ulan İstanbul dizisindeki rol arkadaşı Kaan Yıldırım eşlik ediyor. Kumsal karakterini canlandıracak olan Eyüboğlu, 20 bin lira alacak.

Belçim Bilgin 35 bin lira alacak

'Aşk Tesadüfleri Sever' ve ‘Kelebeğin Rüyası’ filmlerinin yıldız oyuncusu Belçim Bilgin, yeni dizi projesi için Endemol Shine Türkiye ile el sıkıştı. Bölüm başı 35 bin lira alacak olan Bilgin’in oynayacağı dizinin senaryosu şimdilik gizli tutuluyor

PELİN AKİL: HEM GÜLDÜRECEK HEM KAZANACAK

Pelin Akil yeni sezonda ‘Ne Münasebet’ diziyle izleyici karşısına çıkacak. Akil, birbirine tamamen zıt iki karakterin tatlı-sert çatışmalarını komik bir dille anlatan diziden bölüm başı 30 bin lira alacak.

Deniz Çakır: Mafya'dan 50 bin lira alacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı mafya dizisinde Oktay kaynarca ile başrolleri paylaşacak olan Deniz Çakır, ekranın en çok kazanan oyuncalar arasında yerini aldı. Çakır yeni dizisinden 50 bin lira alacak.

Vildan Atasever çok kazanan anne olacak

“Yaz’ın Öyküsü” adlı projede başarılı bir televizyoncuyu canlandıracak olan Vildan Atasever, rolü için 5 kilo verdi. İlk kez anne rolüyle izleyici karşısına çıkacak olan Atasever, bölüm başı 25 bin lira alacak. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler