Yesterday'den altyazılı fragman!

10.04.2019
Yesterday'den altyazılı fragman!
İlginç bir hikayeye sahip Yesterday'den altyazılı fragman paylaşıldı.

Yönetmen koltuğunda en iyi yönetmen dalında Oscar ve Altın Küre ödülü kazanan Milyoner'in de yönetmeni olan David Boyle'un oturduğu Yesterday'den altyazılı fragman yayınlandı.

Başrollerde Hint asıllı İngiliz aktör Himesh Patel ve Tam Gaz, En Karanlık Saat ve Mamma Mia: Yeniden Başlıyoruz filmlerinden aşina olduğumuz Lily James'in yer aldığı filmde ikiliye diğer rollerde Baz Gaza, Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı filmleriyle tanınmış Ana de Armas; Sisters, Aptallar Çetesi ve Kızlar Gecesi'nde de yer almış Kate McKinnon ve ünlü yapımcı ve sunucu James Corden eşlik ediyorlar.

Filmin ksıa özetine göz atacak olursak; Jack Malik, küçük bir İngiliz kasabasında yaşayan ve ünlü olma hayalleri yavaş yavaş suya düşen bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Ancak her şey kötü gitse bile çocukluğundan beri yanında olan en yakın arkadaşı Ellie onu sonuna kadar desteklemeye devam eder. Tüm dünyada elektriklerin gittiği gizemli bir olay sırasında bir kaza geçiren Jack uyandığında şoke edici bir gerçekle yüzleşir: Dünyadaki kimse The Beatles grubunun varlığından haberdar değildir. Durumdan faydalanmaya karar veren Jack gelmiş geçmiş en iyi müzik grubunun şarkılarını kendisininmiş gibi söylemeye başlar. Amerikalı bir temsilci olan Debra’nın da yardımıyla şöhret basamaklarını hızla çıkar. Ancak yıldızı parladıkça, her zaman ona inanan Ellie’yi kaybetmeye başlar. Eski hayatından uzaklaşan Jack, geç olmadan ait olduğu yere geri dönmeli ve tek ihtiyacının aşk olduğunu kanıtlamalıdır.

Yesterday 28 Haziran 2019'da sinemalarda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler