Yetim Gönüller final yapıyor

21.1.2015
Yetim Gönüller final yapıyor
Samanyolu Tv'de ekrana gelen Yetim Gönüller bu akşam izleyiciye veda ediyor.

Yetim Gönüller final bölümüyle bu akşam son kez ekrana geliyor. Asya'nın çiftlikten kaçmasının ardından Yetim Gönüller 16. bölümde çiftlikte işler karışır. Asya'nın kaçışının cezasını Beşir ona yardımcı olan Yasemin'den çıkartır.

Samanyolu Tv'de ekrana gelen Yetim Gönüller final bölümüyle ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Dram türündeki Yetim Gönüller dizisinin bu bölümünde Asya'nın çiftlikten kaçması ortalığı karıştırır. Beşir, Asya'nın kaçmasının hesabını ona yardımcı olan Yasemin'den sorar. Sevilen dizi Yetim Gönüller final bölümüyle bu akşam saat 21.00'da son kez izleyicilerle buluşacak.

Asya Kerem'in öldüğüne inanmaz ve şüphelerinin ardına düşmeye karar verir. Asya çiftlikten kaçarak Kerem'i aramaya koyulur. Yetim Gönüller final bölümden Bedir Asya'nın çiftlikten ayrılmasının hesabını onun kaçmasında yardımı olan Yasemin'e keser. Beşir Yasemin'i en ağır şekilde cezalandırır. Kerem ise patlamadan sağ kurtulmasının ardından Beşir'in oyunlarını ortaya çıkarmak için Ekrem ile işbirliği yapar ancak Beşir'in hamleleri Kerem'i beklenmedik durumlara sokar. Yetim Gönüller 16. bölümde Kerem bir yandan Beşir'i kendi ağına düşürmek için çabalarken, diğer yandan Asya'yı kurtarmaya çalışmaktadır.


En Son Haberler


Haberler