Yıln en iddialı aşk filmi

5.8.2016
Yıln en iddialı aşk filmi
Serenay Sarıkaya'lı filmin afişi yayınlandı.

Yapımını TAFF’ın üstlendiği, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler,Zerrin Tekindor veİştarGökseven’in başrollerinde yer aldığı, yılın en büyülü aşk filmi “İkimizin Yerine”nin afişi hazırlandı.

Senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı, yönetmenliğini Umur Turagay'ın üstlendiği,filmin kadrosunda Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştarGökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıranve Aslı Bekiroğlu gibi birbirinde başarılı isimlerin yer aldığı “İkimizin Yerine” filminin afişi ödüllü tasarımcı Arda Aktaş tarafından tasarlandı.

Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada büyümüş ve sürekli kendini tekrarlayan hayatına dair soruları cevaplamaya çalışan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek'in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan’ı karakterini canlandırıyor.

Çiçek'in gencecik kalbinde alevlenen bu aşk, hayatıyla ilgili sorduğu sorulara acemi omuzlarının kaldıramayacağı cevaplara mal olacaktır.  Hayatın gerçekleriyle yüzleşen Çiçek’in yaşadıkları aynı şekilde ilk aşkı Doğan'ın da sınavı olacaktır. 

Mudanya'dan İstanbul'a uzanan hikayesiyle ve etkileyici kadrosuyla yılın en iddialı projelerinden 'İkimizin Yerine' 21 Ekim’de vizyona girecek. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler