Yolanthe'ye Alkış Tufanı

29.1.2015
Yolanthe'ye Alkış Tufanı
Yolanthe Cabau, Galatasaray Armalı Mikrofonu Öptü Alkış Koptu.

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, eşinin rol aldığı Türk filminin galasında soruları yanıtladı, 'E şim ve ben burada çok mutluyuz. Bir yere gitmiyoruz' diyerek polemiklere noktayı koyarken Yolanthe Cabau, kendisine uzatı lan mikrofonun üstünde yer a lan sarı-kırmızılı takımın armasını öpmesi geceye damga vuran olay oldu.

Yenge Mikrofonu Öptü Alkış Koptu

Türkçe konuşmaya başlayan ve sempatik hareketleriyle herkesin gönlünde taht kuran Galatasaraylıların yengesi Yolanthe, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine uzattığı GSTV'nin mikrofonunun üstünde yer a lan sarı-kırmızılı armayı öpünce bir anda alkış tufanı koptu. Mehmet Ali ise espriyi patlattı ve ' Fenerbahçe yok mu lan' dedi.

Yolanthe'den Taraftarlara Öpücük

' Çok mutluyum şimdi, herkes çok tatlı, çok güzel, çok şükür' di yen Yolanthe, Galatasaraylı taraftarları çok sevdiğini söyledi ve onlara öpücük gönderdi.

'Yenge Sen Bizim Her Şeyimizsin'

Yolanthe'nin bu hareketi sosyal medyada da çok konuşuldu. Galatasaraylı taraftarların gözünden kaçmayan bu detay, sarı-kırmızılıların Sneijder-Yolanthe çiftine o lan sevgisi bir kat daha arttı. Galatasaraylı taraftarlar, 'Yenge sen bizim her şeyimizsin. Gitme kal bu şehirde' şeklinde yorumlar yaptı.

Sneijder: Burada Çok Mutluyuz

Sarı-Kırmızılı ekipte kalıp kalmayacağının sorulması üzerine Wesley Sneijder, 'E şim ve ben burada çok mutluyuz. Bir yere gitmiyoruz. Galatasaray'ı ve İstanbul'u çok seviyoruz' cevabını verdi. Wesley bu sözlerle, şimdilik polemikleri bitirmiş oldu. Galaya katılanlar ise Sneijder'le fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler