'Zamanın Sınırında' filminden altyazılı fragman!

15.3.2018
'Zamanın Sınırında' filminden altyazılı fragman!
Bilim kurgu macera filmi 'Zamanın Sınırında'dan altyazılı fragman yayınlandı.

Yeni bilim kurgu macerası Zamanın Sınırında'nın altyazılı fragmanı geldi. Günümüz ile tarihin tozlu sayfalarına karışan bir mücadeleyi harmanlayan film, zamanda yolculuklarla seyircilerini yakalamayı başarıyor.

Taş-maden işletmesinin sahibi Mikhail Shurov’un kusursuz bir hayatı vardır. Her şeye sahip olan adam, yine de oldukça umursamaz ve sığdır. Fakat maden ocaklarından birinde ortaya çıkan İkinci Dünya Savaşı dönemi Sovyet sığınağı ve içindeki mezar kalıntıları onun rahat yaşantısının dramatik bir şekilde değişmesine neden olur. Zamanda yolculuğu deneyimleyen Mikhail, maden ocağında keşfedilen cesetlerin ölümüne şahit olur. Günümüzle geçişin iç içe geçtiği bu deneyimle Mikhail kendisini zaman tuzağından kurtarmak ve aile tarihine ışık tutmak için bir görevi tamamlamak zorundadır...

Yönetmen koltuğunda Dmitriy Tyurin’in oturduğu 'Zamanın Sınırında'nın senaryosunu ise Aleksandr Shevtsov kaleme aldı. Bilim kurgu - aksiyon türündeki filmde Michael Shurov karakterini Pavel Priluchnyy canlandırıyor. Rus yapımı filmin kadrosunda Elena Lyadova, Igor Sklyar, Semyon Treskunov, Kristina Brodskaya ve Alexander Korshunov da yer alıyor.

Merakla beklenen film 'Zamanın Sınırında' 13 Nisan'da sinemalarda!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler