Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular
Tür: Romantik, Komedi
Yapım Yılı: 2009 (90 dk)
Vizyon Tarihi: 18 Eylül 2009 Cuma
Senaryo: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Resmi Site: www.siziseviyorumfilm.com/
Dağıtıcı Firma: Medyavizyon

Sizi Seviyorum Filminin Konusu

Çapkın bir adam olan Erkut, sevgilisi Eda tatildeyken onu bir başkası ile aldatmaktadır. Eda durumu öğrenince intikam almaya karar verir, hiçbirşey olmamış gibi eve döner. Erkut ertesi sabah keyifle kalkar ama yanında Eda olduğunu iddia eden başka bir kadın vardır. Erkut yeni Eda’yı tanımaya çalışırken ertesi gün bir başkası ile uyanır. Ve bir gün “Ben aynı kadını istiyorum” diye isyan eder.

Sizi Seviyorum Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 4 Yorum
 • Film Notu 4/10
  berna 10.10.2009 11:30:00
  kötü bir film değil fakat filmin ilerleyen dakikalarında biraz sıkılmaya başladığımı söyleyebilirim,tek düze olmuş senaryo, ama izlenilebilir
 • Film Notu 9/10
  mehmet demirhan 24.9.2009 16:43:00
  Film güzel sayılır.. İlk başlarda O Kadın filmini hatırlattı. sezen aksu şarkıları..Neyseki film'in sonrandan konuya girmesi beni rahatlattı. .Tamamiyle sevgi üzerine bahsediyor.. Sonlara doğruda zaten çok duygulandırmaya başlamıştı.
 • Film Notu 8/10
  Murat Ceylan 23.9.2009 17:50:00
  Filmi bayramda izledim, tüm salonlar boşken sizi seviyorum'un oynadığı salonda epey bir izleyici vardı. Görüntü ve bir iki oyuncunun oyunculuğu çokta kaliteli olmasada önemli olan konu ve bizi gülümsetmesiydi. Filmde gayet eğlendim, Durul Bazan ve Emre Altuğ sahneleri salonu gerçekten güldürdü. Kötü yorum yazan arkadaşlar muhtemelen filmi izlememişler ve Türkiye'de pek fazla romantik komedi çekilmediğini bilmiyorlar sanırım. Şu anda vizyondaki filmlerden çok çok daha iyi. Farklı bir konuda film Türk filmi izlemek isteyenlerin gitmesi gereken bir film.
 • Film Notu 1/10
  imran yılmaz 23.9.2009 12:02:00
  İğrenç bir film kesinlikle gitmeyin arkadaşlar.Bu filme harcanan masraflara yazık.Sanat ne hale geldi.

Sizi Seviyorum Filminin Oyuncuları