Yönetmen: Oğulcan Kırca
Oyuncular
Tür: Drama
Yapım Yılı: (110 dk)
Vizyon Tarihi: 9 Nisan 2010 Cuma
Senaryo: Tekin Duman, Oğulcan Kırca
Yapımcı Firma: Kırca Yapım
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Resmi Site: sonistasyonfilm.com/
Dağıtıcı Firma: Pinema Film

Son İstasyon Filminin Özeti

Ruhi taşrada küçük bir istasyonda emekliliğine gün sayan bir memurdur. Emekli ikramiyesiyle çatısı akmayan bir ev alıp hayatının son demlerini huzurlu bir şekilde geçirmek ise en büyük hayalidir. Fakat kızı Esra ve küçük oğlu Önder’in daha iyi yaşamak gibi masum hayalleri vardır. Onların bu hayalleri bütün aileyi bir anda İstanbul’a sürükler. Ruhi’nin eşi ve annesiyle birlikte İstanbul’a gelmesiyle gelişen olaylar artık kimsenin kontrolünde değildir.

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 5 Yorum
 • Film Notu 8/10
  Orhan Demir 3.5.2011 18:14:00
  Toplumun hassas noktalarından biri olan kuşak çatışmasına değinen yapımda ajitasyon yer yer doruk noktasına ulaşsada insanı tebessümle karışık hüzünlendiren iyi bir çalışma olmuş. İvedik tarzı absürd filmleri izlemektense böyle filmleri izlemek bence yaşam tarzımızı irdelemek açısından iyi bir fırsat. İzleyip kendimize çeki düzen verelim. Özellikle büyüklerimize saygıda kusur etmeyelim. Onları olduğu gibi kabul edelim. Unutmayalım onlar olmasaydı bizim gibi parlak!!! gençler olmazdı......
 • Film Notu 9/10
  miray 27.7.2010 22:29:00
  bnce çok güzeL bir filmdi. Bazı oyuncuları pek tanımasamda oyunculukları harikaydı konusu basit olsa bile insanı etkileyebiliyor .Levent Kırca'nın bu derece iyi dram yapması çok başarılı.
 • Film Notu 10/10
  murat uzun 27.7.2010 21:55:00
  bence yıllarca bizi güldüren büyük usta büyük duayen levent kırca bu filmde drama yönününde güldürme yönü kadar süper hatta süper ötesi olduğunu gördüm.harikasın be levent abi süpersin ...sayende bu tatilde çok süper birfilm seyrettik ailece.ben 70 kuşağıyım seni hep güldürüustası olarak seyrettik genelde..emeğine oyununa yüreğine sağlık abi..saygılar..
 • Film Notu 3/10
  bora koçoğlu 18.4.2010 17:36:00
  arkadaşlar filim dediğin böyle olmaz. levent kırcanın en kötü filmi,doğrusu hiç bek lemezdim.bu arada puanım 3 ama -3'e girer.
 • Film Notu 1/10
  ödemişli 14.4.2010 22:36:00
  yaprak dökümü kitabı ve dizisinin kötü bir taklidi.konu ağır işliyor.ve herşeyi önceden tahmin ediyorsunuz.sıradan.

Son İstasyon Filminin Oyuncuları


>> >> Son İstasyon

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor