Yönetmen: Tom Shadyac
Oyuncular
Tür: Korku, Drama
Yapım Yılı: (113 dk)
Vizyon Tarihi: 5 Haziran 2002 Çarşamba
Senaryo: Brandon Camp, Mike Thompson
Yapımcı Firma: Gran Via [us]
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Dragonfly
Resmi Site: www.dragonflymovie.com/content.html

Sonsuz Aşk Filminin Özeti

Chicago Memorial Hastanesi Acil Servis Şefi Dr. Joe Darrow, travma ve triaj konularında saygı duyulan bir uzmandır. Kendisi gibi doktor olan karısı Emily Darrow ilaç yardımı amacıyla çıktığı yolculuk sırasında, otobüsünün Venezuela’da bir dağ yolunda kaza yapması sonucu hayatını kaybeder.



Emily, Venezuella’ya gittiğinde, Joe, Emily’ nin pediatric onkoloji bölümündeki hastalarıyla ilgileneceğine dair söz vermiştir. Şimdiyse, Joe için bu hastalar, onun Emily ile kurduğu bağ haline gelmiştir. Bu çocuklardan bazıları ölümün eşiğinden son anda dönmüş ve ‘ölüme yaklaşma’ deneyimini yaşamış çocuklardır. Joe Emily’nin kendisiyle öbür taraftan bağlantı kurmaya çalıştığına inanmaya başlar. Joe’nun arkadaşları ve meslekdaşları, onun akıl sağlığından endişelenirken, Joe, sorularına yanıt bulabilmek için gerçekçi değil, inançlı olması gerektiğinin farkına varır.

Açıklar

Universal Pictures ile Spyglass Entertainment’ın sunduğu doğaüstü gerilim filmi “Dragonfly”ın yönetmenliğini Tom Shadyac üstlendi.... Devamı için tıklayın...
Universal Pictures ile Spyglass Entertainment’ın sunduğu doğaüstü gerilim filmi “Dragonfly”ın yönetmenliğini Tom Shadyac üstlendi. Başrollerinde Kevin Costner, Joe Morton, Ron Rifkin, Susanna Thompson, Jacob Vargas ve Kathy Bates kamera karşısına geçti. Yapımcılıklarını Mark Johnson, Tom Shadyac, Roger Birnbaum ve Gary Barber gerçekleştirdi. Senaryosunu David Seltzer, Brandon Camp ve Mike Thompson yazdı.
Yönetmen Tom Shadyac bugüne kadar ismini “Ace Ventura: Pet Detective”, “The Nutty Professor”, “Liar, Liar” ve “Patch Adams” gibi hit komedilerle duyurmuştu. Bu açıdan bakıldığında “Dragonfly” gibi gerilim ağırlıklı bir film, Shadyac açısından önemli bir kulvar değişikliği oldu. 18 yıldan beri her konuda senaryo okuyan yönetmen, karşısına çıkan bu değişiklik fırsatını kaçırmadı.
 

Yorum Yaz



"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 1 Yorum
  • Film Notu 10/10
    betulakbulak 4.5.2010 22:30:00
    mükemmel ötesi bir film

Sonsuz Aşk Filminin Oyuncuları


>> >> Sonsuz Aşk

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor