Yönetmen: John Frankenheimer
Oyuncular
Tür: Macera
Yapım Yılı: 2000 (105 dk)
Vizyon Tarihi: 11 Ağustos 2000 Cuma
Senaryo: Ehren Kruger
Yapımcı Firma: Dimension Films [us]
Yapım Ülkesi: USA
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Reindeer Games
Resmi Site: www.reindeergames-themovie.com/

Soygun Filminin Özeti

Hapisten yeni çıkan Rudy Duncan (Ben Affleck) hapiste mektup arkadaşlığı yoluyla tanıştığı ve rüyalarını süsleyen güzeller güzeli Ashley (Charlize Theron) ile kendine yeni bir yaşam kurmaya karar veriyor. Fakat bu mutluluk Ashley’in çılgın kardeşi Gabriel (Gary Sinise) ve onun tehlikeli arkadaşlarının Rudy’nin geçmişte çalıştığı kumarhaneyi soyma planlarıyla bölünür. Rudy yeni ve temiz bir hayata başlamak isterken onu suşun içine çeken geçmişi onu beklenmedik olaylarla dolu bir fırtınanın tam ortasına sıkıştırıyor. Ölüm, aşk ve şantajdan oluşmuş bu oyundan kurnazca sıyrılamazsa onu çok daha büyük tehlikeler bekliyor.

Son dönem büyük aksiyon arasındaki filmlerinin arkasındaki yönetmen John Frankenheimer genç yetenek Ben Affleck ve kötü adamların psikopat yüzü Gary Sinise ile bu filmde bir araya geliyor ve macera tutkunlarına ümit veren bir film sunuyor.

Çekim Bilgileri

G Filmin başrol oyuncuları arasında Ben Affleck, Charlize Theron ve Gary Sinise göze çarpıyor. “ Good Will Hunting ” filmiyle yakı... Devamı için tıklayın...
G Filmin başrol oyuncuları arasında Ben Affleck, Charlize Theron ve Gary Sinise göze çarpıyor. “ Good Will Hunting ” filmiyle yakın dostu Matt Damon ile birlikte En İyi Senaryo Oscar’ını kazanan Affleck, özellikle “ Shakespeare in Love ”, “ Phantoms ” ve “ Armageddon ” filmleriyle ismini duyurdu. Theron’u ise “ The Devil’s Advocate ” ve “ The Cider House Rules ” filmlerinden hatırlıyoruz. Filmdeki tehlikeli ağabey Gabriel’i canlandıran Gary Sinise, Amerikan sinemasını son dönemde yetiştirdiği en yetenekli oyunculardan biri.

“ Apollo 13 ” ve “ Forrest Gump ” filmlerindeki performansıyla beğeni toplayan Sinise, sıra dışı karakterlerin vazgeçilmez oyuncusu olmaya aday görünüyor.

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
İlk yorumu siz yapın...

Soygun Filminin Oyuncuları


Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor