Sünger Bob Kare Pantolon

Sünger Bob Kare Pantolon

Sünger Bob Kare Pantolon
Oyuncu

Doğum Tarihi: 1.1.1999

Doğum Yeri: Nickelodeon, ABD

1999 ylında Stephen Hillenburg'in kalmiyle tv dizi olarak doğdu.Nickelodeon’un “SpongeBob SquarePants”ı, yetişkinlere yönelik mizah ile çocukluğa özgü masumiyet arasındaki keyifli dengeyi yakaladı.
Yapılan bir araştırmada TV ekranlarının popüler çizgi dizisi “SpongeBob”un hayranlarının üçte birini yetişkinlerin oluşturduğu ortaya çıkmıştı. İyiniyetli mutfak süngeri SpongeBob ve Bikini Bottom’daki dostlarının her serüveni kahkalarla izliyor. Çocukların bu diziyi sevmesinin sebebi eğlenceli olmasıydı. Büyükler ise her sabah mutlu şekilde uyanan, sonra da o harika çöreklerden yemek için Krabby’nin yolunu tutan bu kahramanı takdir ettiler. Büyüklerin beğenmesinin bir başka sebebi de, dizinin her bölümünün senaryosunun son derece zekice yazılmış olmasıydı.
Kare şeklindeki sarı kahramanın özellikle üniversite öğrencileri ve yetişkinler arasında popülerliğe ulaşması bu nedenle sürpriz olmadı. Ayrıca SpongeBob ve denizyıldızı arkadaşı Patrick’in çıktığı bu yolculukta hem cesaret düzeylerinin hem de ikisi arasındaki dostluğun sınavdan geçmesini anlatan öykü çizgisi sayesinde çok daha geniş izleyici kesimlerine yayıldığı görüldü

Görev Aldığı Yapımlar

Sünger Bob Kare Pantolon Fotoğrafları

Sünger Bob Kare Pantolon Haberleri