Yönetmen: Don Bluth, Gary Goldman
Oyuncular
Slogan: İnsan yarışlarına hazır olun
Tür: Animasyon, Komedi
Yapım Yılı: (94 dk)
Vizyon Tarihi: 11 Ağustos 2000 Cuma
Senaryo: Hans Bauer, Randall McCormick
Yapımcı Firma: Fox 2000 Pictures
Yapım Ülkesi: USA
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Titan A.E.
Resmi Site: www.afterearth.com/

Titan: Dünyadan Sonra Filminin ÖzetiYıl 3028... İnsanlık uzayı fethetmiştir. Her zaman Dünya’nın tek evleri olduğunu düşünen insanoğlu en uzak galaksileri bile ziyaret edebiliyor vaziyete gelmişti. Fakat yeni özgürlükler yeni düşmanları ve riskleri de beraberinde getirmişti. Dünya ve insanlık gaddar yaratık ırkı Drej’lerin saldırısına hazırlanıyordu.

Bir anda Dünya yok edildi... İnsan ırkı Dünya’dan tek hazineleri olan ve onları uzayda da hayatta tutacak TITAN gemisi ile kaçmayı başardılar.

GÖKYÜZÜNE ULAŞIN!!!

Animasyon teknolojisinde yeni nesil.... Animasyon filmlerde bir efsane olarak bilinen Don Bluth yeni nesil için yepyeni bir yapım tekniği ve muhteşem bir filmle geri dönüyor.

Her geçen gün gelişen bilgisayar ve animasyon teknolojisi izleyicisini daha iyiyi ve daha güzeli istemeğe itiyor. Ve büyük ustaya göre bu izleyici hep daha iyisine layık...

Yeni filmi TITAN A.E.-Dünyadan Sonra; Bluth’un 3-D ve 2-D teknolojilerinin bir arada kullandığı, karakterleri gerçek oyunculardan esinlenilerek yaratılmış bir animasyon.

“Bilim kurgu romanları gelecekten bahseden kitaplardır. Fakat bilim kurgu filmleri farklıdır. Onlar çoğu kez insanlığı ya da dünyayı tehdit eden uzaydan gelen unsurları anlatırlar. Fakat TITAN After Earth bambaşka bir dönemi ve hikayeyi anlatıyor...”

Dünya sonsuza kadar yok edilmiştir. Solar sistemde artık Dünya adında bir gezegen olmayacaktır. Peki ya insanlık!...

Onların artık yaşayacak bir gezegenleri bile olmayacak...

Yapımcılığını Don Bluth , Gary Goldman ve David Kirschner’in yönetmenliğini ise yine Gary Goldman ve Don Bluth’un üstlendiği film 20th Century Fox’un yeni nesil için yaptığı yepyeni bir film.

Filmdeki karakterleri ise Matt Damon(Cale), Bill Pullman(Korso), Drew Barrymore(Akima), Nathan Lane(Preed), John Leguizamo(Gune), Janeane Garofalo(Stith) seslendiriyorlar.

(Konu: Özen Film)

Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 1 Yorum
  • Film Notu 10/10
    ali demir 9.9.2015 03:37:00
    emeğinize salık

Titan: Dünyadan Sonra Filminin Oyuncuları

Film Kritiği


>> >> Titan: Dünyadan Sonra

Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor