Yönetmen: Frédéric Schoendoerffer
Oyuncular
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Yapım Yılı: 2011 (104 dk)
Vizyon Tarihi: 6 Temmuz 2011 Çarşamba
Senaryo: Jean-Christophe Grangé, Frédéric Schoendoerffer
Yapımcı Firma: Carcharodon, L&G
Yapım Ülkesi: Fransa
Orijinal Dil: Fransızca
Orijinal Adı: Switch

Tuzak Filminin Konusu

Claire Manas, işsiz moda tasarımcısı Sophie Malaterre'yi çalışmalarını patronuna göstermesi için çalıştığı yere çağırır. Sophie şirkete vardığında, Clare özür diler ve patronunun tatile çıktığını, iki ay sonra döneceğini söyler. Clare, Sophie'yi yemeğe davet eder ve ona switch.com isimli web sitesinden bahseder.

Bu site, yabancıların evlerini tatil amacıyla değiş tokuş etmelerine yarayan bir sitedir. Sophie, Paris'te Eyfel Kulesi'nin yakınlarında bulunan ve Bénédicte Serteaux’ya ait olan bir daire bulur. Sophie ve Bénédicte evlerini değiş tokuş eder. Sophie, Cumartesi sabahı Paris'e iner ve bisikletle turistik bölgeyi gezerek harika bir gün geçirir.

Ancak ertesi sabah beklenmedik bir şey olur ve evi basan polisler o sırada banyo yapmakta olan Sophie'yi tutuklar. Sophie'nin Bénédicte olduğuna inanan Detektif Damien Forgeat onu sorgular. Bu sorgulama sonrasında Sophie, odasında başı kesilmiş bir cesedin bulunduğunu öğrenir. Kendisine ait bütün bilgilerin silindiğini fark eden Sophie, bir türlü gerçeği kanıtlayamaz.

Tuzak Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
İlk yorumu siz yapın...

Tuzak Filminin Oyuncuları