TV Yayın Akışı - Televizyon Kanalları

GÜNÜN TELEVİZYON YAYIN AKIŞI
5.4.2020
00:00

Son Durak

Atv
00:15

Dudullu Postası

Kanal D
00:15

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Trt1
00:15

Ya İstiklal Ya Ölüm

Trt1
00:15

Kurtuluş Günü Felaketi

Show
00:20

Salyut 7

Atv
00:30

Güzel Köylü

Star
00:45

Galip Derviş

Kanal D
01:00

Esra Erol'da

Atv
01:00

Kıyametin İşaretleri

Show
01:15

Güzel Köylü

Star
01:30

Ya İstiklal Ya Ölüm

Trt1
01:30

Nefes Nefese

Kanal D
01:45

Kuzey Güney

Kanal D
02:15

Ramo

Show
02:30

Benim Adım Melek

Trt1
02:30

Çukur

Show
02:30

Kiralık Aşk

Star
02:45

Nefes Nefese

Kanal D
02:45

Salyut 7

Atv
02:50

Ya İstiklal Ya Ölüm

Trt1
03:30

Kiralık Aşk

Star
03:30

Müzik Arası

Kanal D
03:45

Aileler Yarışıyor

Trt1
04:00

Gelinim Mutfakta

Kanal D
04:00

Seviyor Sevmiyor

Atv
04:30

Tatlı İntikam

Kanal D
04:45

Cumartesi Sürprizi

Show
04:50

Erkenci Kuş

Star
04:55

Ömür Dediğin

Trt1
05:00

Kuaförüm Sensin

Show
05:10

Erkenci Kuş

Star
05:10

Seviyor Sevmiyor

Atv
05:25

Küçük Hanımefendi

Trt1
06:15

Demet Akbağ ile Çok Aramızda

Show
07:00

Camiden Hayata

Trt1
07:00

Akasya Durağı

Kanal D
07:30

atv’de Hafta Sonu

Atv
07:30

Çilek Kokusu

Star
07:45

Beni Böyle Sev

Trt1
08:15

Hayat Güzeldir

Show
09:00

Delisin

Star
09:45

Magazin D Cumartesi

Kanal D
09:45

Magazin D Pazar

Kanal D
10:00

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Atv
10:00

Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet

Atv
10:00

Cumartesi Sürprizi

Show
10:00

Hayat Sevince Güzel

Star
10:00

Pazar Sürprizi

Show
10:20

Tozkoparan

Trt1
10:25

Diriliş Ertuğrul

Trt1
11:00

Vahe ile Evdeki Mutluluk

Star
11:15

Dizi TV

Atv
12:00

Tülin Şahin ile Moda

Star
12:05

Benim Adım Melek

Trt1
12:25

Kuruluş Osman

Atv
12:45

Kiralık Aşk

Star
13:00

Jet Sosyete

Star
13:00

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu

Show
13:00

Kardeş Payı

Atv
13:00

Arda ile Omuz Omuza

Kanal D
13:00

Arda'nın Mutfağı

Kanal D
13:15

Ailenin Yeni Üyesi

Trt1
14:00

100 Numaralı Adam

Kanal D
14:00

Kalbimin Efendisi

Show
14:15

Öyle Olsun

Show
14:20

3'te 3 Tarih

Trt1
15:00

Ya İstiklal Ya Ölüm

Trt1
15:40

Hercai

Atv
15:45

Ben Bilmem Eşim Bilir

Kanal D
15:45

Erkenci Kuş

Star
16:00

Ben Bilmem Eşim Bilir

Kanal D
16:00

Bir Zamanlar Çukurova

Atv
16:15

Güldüy Güldüy Show Çocuk

Show
17:00

Tozkoparan

Trt1
17:20

Tutunamayanlar

Trt1
18:45

Show Ana Haber

Show
18:45

Star Haber

Star
19:00

Ana Haber

Trt1
19:00

ATV Ana Haber

Atv
19:00

Kanal D Haber Haftasonu

Kanal D
20:00

100 Numaralı Adam

Kanal D
20:00

Çok Güzel Hareketler 2

Kanal D
20:00

Kim Milyoner Olmak İster?

Atv
20:00

Orman Çocuğu

Atv
20:00

Kalk Gidelim

Trt1
20:00

Minyonlar

Star
20:00

Fantastik Canavarlar

Star
20:00

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk

Show
20:00

Sultan

Trt1
20:00

Hababam Sınıfı Tatilde

Show
21:45

Minyonlar

Star
21:45

Çarkıfelek

Kanal D
22:00

Ajan Salt

Atv
22:15

Avanak Abdi

Show
22:45

Fantastik Canavarlar

Star
23:30

Güzel Köylü

Star
23:45

Dudullu Postası

Kanal D
23:45

Sultan

Trt1