Vahşi Zarafet

Vahşi Zarafet (Savage Grace)

Puan : 3/10 1 oy
Yönetmen: Tom Kalin
Oyuncular
Tür: Drama
Yapım Yılı: 2007 (96 dk)
Vizyon Tarihi: 18 Nisan 2008 Cuma
Senaryo: Howard A. Rodman, Natalie Robins
Yapımcı Firma: A Contraluz Films
Yapım Ülkesi: İspanya, ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Savage Grace
Dağıtıcı Firma: Bir Film

Vahşi Zarafet Filminin Konusu

Aynı adlı ödüllü romandan uyarlama olan “Vahşi Zarafet”te, Bakelite plastik firmasının veliahtı Brooks Baekeland ile evli olan Barbara Daly (Julianne Moore)nin hikayesi anlatılmakta.

Kızıl saçlı, alımlı ve karizmatikbu kadın, kocasının şaşaalı ve asil hayatına hiçbir zaman tam olarak uyum sağlayamamıştır. Aralarındaki bu dengesizliğe bir de çocuk sahibi olmaları eklenince ilişkileri iyiden iyiye sarsılır. Oğulları Tony (Eddie Redmaine), babasının gözüne girmeyi hiçbir zaman başaramamıştır. Babasıyla arasındaki aşılmaz mesafe, Tony’yi gittikçe annesine yaklaştırır. Bu yakınlaşma aynı zamanda bir trajedinin de doğuşu olacaktır. Bu aile trajedisinin yanı sıra Baekeland’ların “parıldayan” yaşamları ardındaki toplumsal farklara da şahit oluyoruz. “Vahşi Zarafet”, bir ailenin yükselişi ve dibe vuruşunu arka planına New York, Paris, Cadaques, Mallorca ve Londra gibi efsane güzellikteki mekanları alarak anlatmaktadır.

Vahşi Zarafet Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 1 Yorum
  • Film Notu 2/10
    Canan Türk 22.4.2008 08:20:00
    Julianne Moore'in oyunculuğu dışında herşey berbat,sadece filme ara verilene kadar dayanabildim,gidilmesini tavsiye etmem

Vahşi Zarafet Filminin Oyuncuları