İstanbul Anadolu Sinemalarında Şuanda Vizyonda Olan Aile Türündeki Filmler

-
Gösterimde olan AİLE türündeki filmler ve seansları:
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı (Asterix - Le Secret de la Potion Magique)
AVŞAR (ATAŞEHİR) ATAŞEHİR: Dub 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: Dub 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15
AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE) ATAŞEHİR: Dub 3D 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15
AVŞAR KARTAL KARTAL: Dub 3D 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00 - 20:15
BOĞAZİÇİ BEYKOZ: Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: Dub 3D 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:45
CINEMA PINK (BUYAKA) ÜMRANİYE: Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 3D 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 10:45 - 12:45 - 14:45
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: Dub 10:15
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: Dub 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:15
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 3D 11:40 - 13:45 - 15:50 - 18:00
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: Dub 3D 10:50 - 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 3D 11:10 - 13:10 - 15:20 - 17:30
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 10:00
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 3D 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 3D 10:25
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: Dub 10:10
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: Dub 3D 09:50 - 12:00 - 14:10 - 16:20 - 18:30
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: Dub 11:10 - 13:10 - 15:10
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: Dub 3D 10:10 - 14:35 - 19:30
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: Dub 11:45 - 13:50 - 15:55 - 18:05
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: Dub 3D 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
PRESTIGE SULTANBEYLİ SULTANBEYLİ: Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
Uçan Halı ve Kayıp Elmas (Up and Away / Hodja fra Pjort)
GÜNEY PENDİK: Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Cool Çocuklar Kampta (Camp Cool Kids)
AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE) ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: Dub 11:00 - 13:30 - 16:00
GÜNEY PENDİK: Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.