İstanbul Anadolu Sinemalarında Şuanda Vizyonda Olan Animasyon Türündeki Filmler

-
Gösterimde olan ANİMASYON türündeki filmler ve seansları:
Aslan Kral (The Lion King)
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: Dub 10:30 - 12:45 - 17:15
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: Dub 10:30 - 12:45
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 10:20 - 14:55 - 19:30
Angry Birds Filmi 2 (The Angry Birds Movie 2)
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: Dub 10:30 - 15:00
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 3D 12:00 - 16:00 - 20:00
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 14:00 - 18:00
CINEMA NEOMARIN PENDİK: Dub 3D 11:45 - 13:45 - 15:45
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: Dub 3D 11:45 - 13:45 - 15:45
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 12:50 - 17:25 - 22:00
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 11:30 - 13:30
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: Dub 10:30 - 12:40 - 14:50
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 3D 11:30 - 13:40 - 15:50
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: Dub 3D 10:20 - 12:35 - 14:40
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 3D 11:30 - 13:35 - 15:40
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 3D 11:00 - 13:15 - 15:30
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 3D 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: Dub 3D 10:50 - 13:10
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: Dub 3D 10:40 - 12:50
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 13:20
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: Dub 3D 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: Dub 3D 10:15 - 12:15 - 14:15
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: Dub 11:00 - 13:05 - 15:10
VIASEA TUZLA: Dub 10:50 - 13:00 - 15:10
Aslan Çocuk (The Lion Kid)
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 11:00 - 13:15 - 15:30
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 10:45 - 12:30
Sevimli Evcil Hayvanlar (Funny Pets 2)
AVŞAR (ATAŞEHİR) ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
AVŞAR KARTAL KARTAL: Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
CANPARK ÜMRANİYE: Dub 10:30 - 12:30 - 14:00 - 15:30
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 11:30 - 13:15 - 15:00 - 16:45 - 18:30
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 12:00 - 13:45 - 15:30
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 11:10 - 13:10 - 14:55 - 16:45
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 12:45 - 14:30
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: Dub 12:00 - 13:40 - 15:20
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: Dub 11:10 - 13:00 - 14:50 - 16:45
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: Dub 11:00 - 12:45 - 14:30
OSCAR (PENDİK) PENDİK: Dub 12:30 - 14:00 - 15:30
Uzay Parkı (Astro Gardener)
BOĞAZİÇİ BEYKOZ: Dub 11:00 - 12:45 - 18:30
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: Dub 11:00 - 12:30 - 14:00
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 11:20
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: Dub 11:10 - 13:05
Kediler (Cats and Peachtopia)
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: Dub 16:15

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.