İstanbul Anadolu Sinemalarında Şuanda Vizyonda Olan Animasyon Türündeki Filmler

-
Gösterimde olan ANİMASYON türündeki filmler ve seansları:
Bedenimi Kaybettim (J'ai perdu mon corps / I Lost My Body)
MODA SAHNESİ KADIKÖY: 12:00 - 17:15
Kirpi Latte ve Büyülü Taş (Latte Igel und der magische Wasserstein)
CINEPLANET PENDİK: Dub 11:30 - 13:45 - 16:30
Kirpi Sonic (Sonic the Hedgehog)
ACARKENT COLİSEUM SİTE BEYKOZ: Dub 11:00 - 15:15
AVŞAR (ATAŞEHİR) ATAŞEHİR: Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: 21:15
AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE) ATAŞEHİR: Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
AVŞAR KARTAL KARTAL: Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45
AVŞAR KARTAL KARTAL: 21:15
BOĞAZİÇİ BEYKOZ: Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 20:30
CANPARK ÜMRANİYE: Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
CANPARK ÜMRANİYE: 19:15 - 21:15- C&C.tesi 23:15
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: Dub 11:00 - 13:15 - 15:00 - 15:30 - 17:45 - 20:00
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: Dub 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: 20:30
CINEMA NEOMARIN PENDİK: Dub 11:00 - 13:15 - 14:20 - 15:30 - 16:30
CINEMA NEOMARIN PENDİK: Dub 17:45 - 18:45 - 20:00
CINEMA PINK (BUYAKA) ÜMRANİYE: Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: Dub 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: 10:10
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 12:15 - 14:20 - 16:35 - 18:50 - 21:00
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: Dub 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 11:40 - 14:05 - 16:30 - 18:55 - 21:15
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: Dub 11:15 - 13:40 - 16:00 - 18:20 - 20:40
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 12:00 - 14:25 - 16:50 - 19:10 - 21:40
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 10:15
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 11:00 - 13:20 - 15:40 - 18:00
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: 11:15 - 16:15
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 13:45
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 10:20 - 12:40 - 15:10 - 17:30
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: Dub 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: Dub 10:45 - 13:05 - 15:25
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: Dub 11:15 - 13:30 - 16:00
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: 18:30 - 21:00
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: Dub 11:20 - 13:50 - 16:20
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: 10:10
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: Dub 12:05 - 14:20 - 16:35 - 18:50 - 21:05
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: Dub 11:10 - 13:30 - 15:50
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: 21:20
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: Dub 11:15 - 13:30 - 15:45 - 18:00
CINEMO BULVAR ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 13:15 - 15:30 - 17:45
CINEMO BULVAR ATAŞEHİR: 20:00 - 22:15
SANCAKPARK SANCAKTEPE: Dub 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
ŞİFA TUZLA: Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
VIASEA TUZLA: Dub 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:10 - 21:20
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: 11:30 - 13:30 - 15:30
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: 10:20
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: 11:45 - 13:45 - 19:30 - 21:30
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: 10:30 - 14:30
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: 12:45 - 14:45
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: 10:45 - 14:40 - 16:50
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: 10:15 - 12:15
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: 10:50 - 12:50
CINEPLANET PENDİK: 10:45 - 12:45
Vahşetin Çağrısı (Call of the Wild)
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: 10:45
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: 17:15 - 19:30
CANPARK ÜMRANİYE: 10:15 - 12:15 - 14:15 - 16:15 - 18:15
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: 10:50 - 17:40 - 22:15
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: 11:40 - 16:30
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: 13:55 - 19:20
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: 14:30 - 19:40
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: 19:00 - 21:30
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: 13:45 - 19:00
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: 13:40 - 18:35- C&C.tesi 23:35
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: 11:45 - 17:00
CINEMO BULVAR ATAŞEHİR: 10:45 - 12:45 - 14:45 - 16:45
Vikingler: Büyük Macera (Vic the Viking and the Magic Sword)
ACARKENT COLİSEUM SİTE BEYKOZ: Dub 13:20 - 17:35
AVŞAR (ATAŞEHİR) ATAŞEHİR: Dub 10:45 - 12:30 - 14:15
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE) ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
AVŞAR KARTAL KARTAL: Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
BOĞAZİÇİ BEYKOZ: Dub 11:00 - 12:45 - 17:00 - 18:45
CANPARK ÜMRANİYE: Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:10
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: Dub 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 10:30 - 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
CINEMA NEOMARIN PENDİK: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: Dub 12:15 - 14:00 - 15:45
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 17:30
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 11:40 - 13:30 - 15:20
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 12:55 - 14:50 - 16:45
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: Dub 11:00 - 13:00
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 10:15
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 11:00 - 12:50 - 14:40 - 16:30
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 10:10
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 18:45
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: Dub 10:15
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: Dub 11:10 - 13:10 - 15:10 - 17:10
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: Dub 10:20
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: Dub 11:20 - 13:10 - 15:20 - 17:30
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: Dub 11:20 - 13:20 - 15:20 - 17:20
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: Dub 10:30
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: Dub 11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: Dub 11:15 - 13:15 - 15:15
CINEPLANET PENDİK: Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
OSCAR (PENDİK) PENDİK: Dub 11:00 - 12:30 - 14:15 - 16:00
SANCAKPARK SANCAKTEPE: Dub 11:30 - 13:15 - 15:00 - 16:45 - 18:30
VIASEA TUZLA: Dub 10:30
VIASEA TUZLA: Dub 11:30 - 13:15 - 15:00
Akıllı Balık (Shark School)
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: Dub 11:00 - 12:20 - 13:40
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 15:45
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 12:30
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 11:00
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 12:55
OSCAR (PENDİK) PENDİK: Dub 11:30 - 13:00 - 14:30 - 16:00
Kutup Köpekleri (Arctic Dogs)
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 10:30 - 12:40

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.