İstanbul Anadolu Sinemalarında Şuanda Vizyonda Olan Fantastik Türündeki Filmler

-
Gösterimde olan FANTASTİK türündeki filmler ve seansları:
Avengers: Endgame
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: 21:00
BOĞAZİÇİ BEYKOZ: Dub 15:00
CANPARK ÜMRANİYE: Dub 3D 20:00
CANPARK ÜMRANİYE: 11:00 - 21:30
CANPARK ÜMRANİYE: Dub 14:30 - 18:00
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: 11:00 - 14:30 - 18:00 - 21:40
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: Dub 3D 17:45 - 21:00
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 11:00
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 3D 18:30 - 22:30
CINEMA NEOMARIN PENDİK: Dub 11:15 - 14:45 - 18:15 - 21:45
CINEMA PINK (BUYAKA) ÜMRANİYE: 12:00 - 21:00
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: Dub 15:00
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: 18:30 - 22:00
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 3D 10:30 - 18:00
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: 3D 14:15 - 21:45
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 17:45 - 21:30
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: 3D 17:50 - 21:35
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 3D 10:20 - 17:40
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: 3D 14:00 - 21:30
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: 3D 10:45 - 14:30 - 18:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 3D 13:30 - 21:00
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: 3D 17:15
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 3D 10:00 - 16:30
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: 3D 13:45 - 21:25
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: 3D 17:45 - 21:30
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: Dub 3D 17:45
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: 3D 21:30
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: Dub 3D 11:00 - 18:30
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: 3D 14:45 - 22:15
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: 3D 18:30 - 22:15
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: 3D 10:00 - 13:45 - 17:30 - 21:15
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: 18:30
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: Dub 22:00
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: 18:15 - 22:00
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: 3D 17:45 - 21:30
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: 3D 10:15 - 14:00 - 17:45 - 21:30
REXX KADIKÖY: 12:45 - 16:15 - 20:00
SANCAKPARK SANCAKTEPE: Dub 11:00 - 14:30 - 18:00 - 21:30
VIASEA TUZLA: Dub 17:30 - 20:55
Aladdin
AVŞAR (ATAŞEHİR) ATAŞEHİR: 3D 19:00 - 21:45
AVŞAR (ATAŞEHİR) ATAŞEHİR: Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE) ATAŞEHİR: 3D 19:00 - 21:45
AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE) ATAŞEHİR: Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
AVŞAR KARTAL KARTAL: 3D 19:00 - 21:45
AVŞAR KARTAL KARTAL: Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
BOĞAZİÇİ BEYKOZ: Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:00
CANPARK ÜMRANİYE: Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 23:50
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: Dub 13:45
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: 11:00 - 12:00 - 16:30 - 17:45 - 19:15 - 21:15 - 22:00- C&C.tesi 23:15
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: 3D 21:30
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 13:30 - 18:30- C&C.tesi 23:30
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 3D 11:00 - 16:00 - 21:00
CINEMA NEOMARIN PENDİK: Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15
CINEMA NEOMARIN PENDİK: 3D 19:00 - 21:45
CINEMA NEOMARIN PENDİK: Dub 14:45 - 21:00
CINEMA PINK (BUYAKA) ÜMRANİYE: 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45
CINEMA PINK (BUYAKA) ÜMRANİYE: 12:15 - 18:15
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: Dub 3D 11:45 - 14:15 - 16:45
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: 3D 19:15 - 21:45
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: Dub 3D 13:00 - 15:30 - 18:00 - 20:30
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: C&C.tesi 23:50
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: 3D 22:00
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 3D 10:45 - 13:25
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: 3D 16:10
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: Dub 3D 11:00 - 13:45
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: 3D 16:30 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: 3D 12:20 - 15:05
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: C&C.tesi 23:05
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 3D 11:00 - 13:45 - 19:15
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: 3D 16:30 - 22:00
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: C&C.tesi 23:50
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: Dub 3D 11:00 - 13:45
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: 11:30 - 17:30- C&C.tesi 23:15
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: Dub 14:30
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: Dub 3D 10:15 - 15:30
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: 3D 12:45 - 18:30 - 21:30
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: D- C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 3D 11:00 - 16:30 - 22:00
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: 3D 13:45 - 19:15
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: 10:30 - 12:30- C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 15:30
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 3D 11:00 - 16:30
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: 3D 13:45 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: 3D 12:00 - 14:50
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: 3D 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: Dub 3D 11:00 - 16:30 - 22:00
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: 3D 13:45 - 19:15
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: D- C&C.tesi 22:45
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: Dub 3D 11:00 - 16:30 - 19:15
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: 3D 13:45 - 22:00
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: 3D 11:30 - 14:20
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: Dub 3D 11:00 - 16:30 - 22:00
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: 3D 13:45 - 19:15
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: 12:00 - 14:50 - 17:40 - 20:30- C&C.tesi 23:20
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: 3D 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: 3D 10:30 - 13:15
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: 3D 11:00 - 16:30 - 22:00
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: Dub 3D 13:45 - 19:15
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: D- C&C.tesi 23:10
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: Dub 3D 11:00 - 16:30 - 22:00
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: 3D 13:45 - 19:15
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: 12:20 - 18:30
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: Dub 15:30 - 21:30
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: 3D 11:00 - 15:00
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: 3D 10:25 - 16:10 - 22:10
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: Dub 3D 13:10 - 19:10
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: C&C.tesi 23:35
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: 3D 12:15 - 15:00
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: 3D 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: Dub 3D 11:00 - 16:30
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: 3D 13:45 - 19:15 - 22:00
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: Dub 3D 10:30 - 13:15
CINEMO BULVAR ATAŞEHİR: 3D 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
OSCAR (PENDİK) PENDİK: Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
PRESTIGE SULTANBEYLİ SULTANBEYLİ: Dub 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
REXX KADIKÖY: 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
SANCAKPARK SANCAKTEPE: Dub 11:45 - 14:30 - 17:15 - 20:00
VIASEA TUZLA: Dub 3D 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00
VIASEA TUZLA: 3D 21:35
Sınır (Gräns / Border)
CANPARK ÜMRANİYE: 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:00
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: 11:30 - 16:30 - 21:30
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: 16:10 - 21:10
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: 13:35 - 18:25
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: 16:15 - 21:15
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: 13:30 - 18:30
KADIKÖY KADIKÖY: 13:00 - 15:00
KADIKÖY KADIKÖY: 19:00
KADIKÖY KADIKÖY: 21:00

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.