İstanbul Anadolu Sinemalarında Şuanda Vizyonda Olan Korku Türündeki Filmler

-
Gösterimde olan KORKU türündeki filmler ve seansları:
Siccin 6
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: 19:25 - 21:35
O Bölüm 2 (It: Chapter Two)
AVŞAR (ATAŞEHİR) ATAŞEHİR: 17:30 - 20:45
AVŞAR (KOZZY) KADIKÖY: 17:15 - 20:15
AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE) ATAŞEHİR: Dub 11:00 - 14:15
AVŞAR (OPTIMUM GÖZTEPE) ATAŞEHİR: 17:30 - 20:45
BOĞAZİÇİ BEYKOZ: Dub 15:00 - 20:30
CANPARK ÜMRANİYE: 18:30 - 21:45
CANPARK ÜMRANİYE: Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: 11:00 - 14:30 - 18:00 - 21:30
CAPITOL SPECTRUM CINEPLEX ÜSKÜDAR: 16:15- C&C.tesi 23:00
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: 20:00
CINECENTER ÇEKMEKÖY: Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00
CINEMA NEOMARIN PENDİK: Dub 11:30 - 14:45 - 17:00 - 18:00 - 20:15 - 21:15
CINEMA PINK (BUYAKA) ÜMRANİYE: 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: Dub 11:15 - 14:30 - 17:45
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: 21:00
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: 11:00
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: Dub 14:20 - 17:40 - 21:05
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: 11:30 - 18:00 - 21:15
CINEMAXIMUM (BRANDIUM) ATAŞEHİR: Dub 14:45
CINEMAXIMUM (BUDAK) KADIKÖY: 11:10 - 14:35 - 17:55 - 21:15
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: Dub 11:15 - 18:10
CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE) MALTEPE: 14:40 - 21:40
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: 14:15 - 20:45
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: 11:25 - 14:45 - 18:10 - 21:40
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: C&C.tesi 23:00
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: 11:30 - 18:10
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: Dub 14:50 - 21:30
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: Dub 11:05 - 18:05
CINEMAXIMUM (MEYDAN) ÜMRANİYE: 14:35 - 21:30
CINEMAXIMUM (PALLADIUM) ATAŞEHİR: 11:00 - 14:15 - 17:30 - 20:45
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: Dub 11:00 - 17:45
CINEMAXIMUM (PENDORYA) PENDİK: 14:20 - 21:10
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: Dub 11:20 - 18:20
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: 14:50 - 21:45
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: 10:30 - 13:45 - 17:00 - 20:15- C&C.tesi 23:30
CINEMAXIMUM (WATERGARDEN) ATAŞEHİR: 15:00 - 21:50
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: 12:00 - 15:20 - 18:40 - 22:00
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: C&C.tesi 23:35
CINEMAXIMUM AKASYA KADIKÖY: 11:00 - 14:20 - 17:40 - 21:00
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: Dub 10:45 - 17:30
CINEMAXIMUM ANATOLIUM KARTAL KARTAL: 14:10 - 21:00
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: 15:05 - 21:45
CINEMAXIMUM HILLTOWN MALTEPE: 10:50 - 14:15 - 17:40 - 21:05
CINEMAXIMUM NAUTILUS KADIKÖY: 11:30 - 14:55 - 18:20 - 21:45
CINEMAXIMUM PİAZZA MALTEPE MALTEPE: 10:45 - 14:10 - 17:25 - 21:05
CINEMO BULVAR ATAŞEHİR: 11:00 - 14:15 - 17:30 - 21:00
OSCAR (PENDİK) PENDİK: Dub 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00
PRESTIGE SULTANBEYLİ SULTANBEYLİ: Dub 11:15 - 14:30 - 17:45 - 21:00
REXX KADIKÖY: 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15
SANCAKPARK SANCAKTEPE: Dub 15:00 - 18:00 - 21:00
VIASEA TUZLA: Dub 10:45 - 14:00
VIASEA TUZLA: 17:15 - 20:30
Ritüel (Midsommar)
MODA SAHNESİ KADIKÖY: 20:45
Cin-si Bozuk
CANPARK ÜMRANİYE: 19:45 - 21:50
Cin Azabı
CANPARK ÜMRANİYE: 11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15 - 18:00 - 19:45 - 21:45
CINEATLAS (SULTANBEYLİ) SULTANBEYLİ: 17:15 - 19:15 - 21:15
CINEMA NEOMARIN PENDİK: 13:15 - 15:00 - 17:15 - 20:00 - 22:00
CINEMAXIMUM (METROGARDEN) ÜMRANİYE: 19:55 - 21:45
CINEMAXIMUM (VIAPORT) PENDİK: 22:00
OSCAR (PENDİK) PENDİK: 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
PRESTIGE SULTANBEYLİ SULTANBEYLİ: 13:00
PRESTIGE SULTANBEYLİ SULTANBEYLİ: 11:00 - 15:00 - 19:00
SANCAKPARK SANCAKTEPE: 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15 - 19:00 - 20:45
Kin
CINEMAXIMUM (AKYAKA) ÜMRANİYE: 17:05 - 19:20 - 21:35
CINEMAXIMUM (EMAAR) ÜSKÜDAR: 18:20 - 20:40
Siddah
CINECENTER ÇEKMEKÖY: 10:40 - 20:15 - 22:15
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: 19:30 - 21:45
CINEMARINE (SANCAKTEPE) SANCAKTEPE: 12:15
PRESTIGE SULTANBEYLİ SULTANBEYLİ: 13:00 - 17:00 - 21:00
PRESTIGE SULTANBEYLİ SULTANBEYLİ: 11:00
SANCAKPARK SANCAKTEPE: 11:00 - 13:00

(!) Lütfen, seansları sinema salonundan teyit ettirin. Sinema salonu gösterim saatlerini değiştirmiş olabilir.