Vurgun

Vurgun (The Trust)

Puan : 3/10 4 oy
Yönetmen: Alex Brewer, Benjamin Brewer
Oyuncular
Tür: Suç, Gerilim
Yapım Yılı: 2016 (92 dk)
Vizyon Tarihi: 3 Haziran 2016 Cuma
Senaryo: Benjamin Brewer, Adam Hirsch
Yapımcı Firma: Highland Film Group (HFG)
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce, Almanca
Orijinal Adı: The Trust
Dağıtıcı Firma: TME (The Moments Entertainment)

Vurgun Filminin Konusu

Waters ve Stone, sıkıcı idari işlerde görevli ve fazladan para kazanabilmek için çaldıkları Sivil Servis Sınav sorularını diğer memurlara satan polis memurlarıdır. Stone, bir eroin satıcısının, çok yüksek bir kefalet ile serbest kalması hakkında bir duyum alır. Bu kadar fazla miktarda nakitin kaynağını bulmak için plan yapar. Özenli bir araştırmadan sonra ulaştıkları ipuçları, onları bir marketin arkasındaki, içine banka kasası yapılmış soğuk hava deposuna götürür. Kasanın içinde her ne varsa soymak ve ikiye bölüşmek üzere bir plan yaparlar. Ancak kasanın neler içerdiğini öğrendiklerinde, geriye dönmek için artık çok geç olmuştur.

Vurgun bir suçun arkasındaki felsefe ile ilgili bir film. Vurgun, iki polisin, geriye dönüşü olmayan bir tavşan deliğine sessizce girdikleri andan itibaren, seyirciye her karanlık gelişmeyi yakından analiz etme imkanı veren ve sınıflandırmacı yaklaşıma sahip bir soygun filmi.

Vurgun Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 4 Yorum
 • Film Notu 1/10
  Fby 7.6.2016 12:41:00
  Son zamanlarda Nicolas CAGE' in bir çok filmi kötü olmaya başladı, böylesine zirve yapmış hollywood starının son filmlerinin kötü çıkması beni çok üzüyor.
 • Film Notu 3/10
  Erdem 7.6.2016 12:39:00
  Çok çok kötü vasatın bile altında sıkıcı bir film !!!
 • Film Notu 2/10
  Yusuf 7.6.2016 12:39:00
  Bu kadar kötü bir film özellikle Nicolas CAGE filmi görmedim sıkıcı ve konusu çok saçma. Sadece gidilmemesi gereken KÖTÜ BİR FİL OLMUŞ !!!
 • Film Notu 3/10
  hosmy 5.6.2016 22:00:00
  Bu güne kadar izlediğim en berbat Nicolas Cage filmi. Paranıza yazık. İnternete düştüğünde izleyebilirsiniz. ama yine de zaman kaybı.

Vurgun Filminin Oyuncuları


Vizyondaki Filmler

Hangi Film Nerede Oynuyor