Y. Köyü Ye'cüc Me'cüc

Y. Köyü Ye'cüc Me'cüc

Puan : 7/10 2 oy
Yönetmen: Batuhan Gündüz, Onur Ertuş
Oyuncular
Tür: Korku
Yapım Yılı: 2018 (90 dk)
Vizyon Tarihi: Belirsiz
Senaryo: Batuhan Gündüz
Yapımcı Firma: Hub Project
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firma: Derin Film

Y. Köyü Ye'cüc Me'cüc Filminin Konusu

Yönetmen koltuğunda Batuhan Gündüz ve Onur Ertuş'un oturduğu korku türündeki filmin kadrosunda yönetmenler ile birlikte Mustafa Yıldız, Yiğit Pelik, Tugay Kurt gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunda Batuhan Gündüz'ün imzası bulunuyor.

Doğaüstü olayların yaşandığı bir köye giden 3 arkadaş, yaşanan olayları kayıt altına alır. Ancak kendilerine bir takım varlıkların musallat olmasından korkan arkadaşlar, kayıtları kimseye göstermemeye karar verir. İçlerinden Arif adındaki genç, yaşananların ardından konuşamamaya başlar. Geçen 2 yıl boyunca ailesi Arif'i onlarca doktora götürse de konuşamamasının nedeni anlaşılmaz ve bir çözüm bulunamaz. Olaylara şahit olan Batuhan, arkadaşına yardım etmek için bir forum sitesinde bazı kayıtları paylaşır. Kayıtları izleyen Poyraz adındaki bir gazeteci, Batuhan ile birlikte kayıtları bir bütün haline getirir. Aradan geçen 5 yılın ardından Batuhan kabus görmeye devam eder. Kendisini ve arkadaşlarını bu kabustan kurtarmak isteyen Batuhan, yeniden köye gitmeye karar verir. Poyraz'ı da köye gitmeye ikna eden Batuhan, bu sefer köye daha kalabalık gidebilmek için kayıtları izleyip anlatılanlara inanan ve inanmayan kişilerden bir ekip kurmak için sosyal medya üzerinden bir çekiliş düzenler. Batuhan ve ekibi, kendilerini bu kabustan kurtarmayı başarabilecek midir?

Y. Köyü Ye'cüc Me'cüc Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 2 Yorum
  • Film Notu 10/10
    Umut Yılmaz 9.1.2019 03:49:00
    Güzel bir film olacağa benziyor, sinema ekranlarında ilk defa Yecüc Mecüc ile ilgili film göreceğiz merakla bekliyoruz. :)
  • Film Notu 10/10
    cemil turan 15.12.2018 03:01:00
    harika bir film olacak bence

Y. Köyü Ye'cüc Me'cüc Filminin Oyuncuları