Yönetmen: Bora Onur
Oyuncular
:
Tür: Dizi, Komedi, Romantik
Yapım Yılı: 2010
Senaryo: Gani Müjde
Yapımcı Firma: Süreç Film
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Resmi Site: http://webtv.atv.com.tr/webtv
Yayıncı Kanal: Atv

Dizinin Konusu

Azerbaycanlı Cazibe Abbasova, Türkiye'de oturma izni almak için kâğıt üstünde bir Türk ile evlenmeye karar verir. Böyle işlere aracılık eden Gül Hanım'a ulaşır ve Gül Hanım onu bir ithalat şirketinde ithalat müdürü olarak çalışan ve paraya ihtiyacı olan Kemal ile tanıştırır. İkili kendi aralarında bir anlaşma yapar.

Kemal ile Cazibe 3 yıl evli kalacak, boşanmamaları ve bu 3 yıl içerisinde gerçek bir evlilik yaşadıklarına denetçileri inandırmak zorunda olacaklardır. Para için bu evliliği onaylayan Kemal, Cazibe ile ilk başlarda pek anlaşamaz. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal ile boşanacak ve herkes kendi hayatına dönecektir ama tesadüf sonucu karşı kapı komşuları olan psikopat komiser Peker Pekmez'e bu yeni evli çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir.

Peker Pekmez çok takıntılı bir tiptir ve terfi alabilmek için bu evliliğin sahte olduğunu ortaya çıkarmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Kendilerinin Peker Pekmez tarafından denetleneceğini anlayan Kemal ile Cazibe çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Kemal bu doğrultuda bir yakın arkadaşı dışında tanıdığı herkese Cazibe'yi evinin yeni hizmetçisi olarak tanıtır.

Peker Pekmez ise sürekli açıklarını yakalamaya ve gerçek bir evlilik hayatı sürdürmediklerini ortaya çıkarmaya çalışacaktır. Öte yandan Kemal'in çalıştığı şirketin sahibi Hulusi Bey'in kızı Simge ile ilişkisi vardır. Simge doğal olarak Kemal'in eşi olan Cazibe'yi Kemal'in hizmetçi olarak tanıdığı için hiçbir şeyden şüphelenmez ama Cazibe'den de hoşlanmaz. Çünkü zıttırlar. Fakat Kemal ile Cazibe günden güne birbirlerinden çok hoşlanırlar ve severler. Lakin çok sevselerde birbirlerine pek belli etmemeye çalışırlar.

Oyuncular

Dizi >> Diziler >> Yahşi Cazibe

Diziler

İlgili Haberler