Yıldız Masalı

Yıldız Masalı

Puan : 4/10
Yönetmen: Ulaş İnanç
Oyuncular
:
Tür: Dizi, Komedi, Romantik
Yapım Yılı: 2011
Senaryo: Selen Sevigen, Murat Ferhat
Yapımcı Firma: Han Medya
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dil: Türkçe
Yayıncı Kanal: Tnt

Dizinin Konusu

İpek, Damla ve Işıl 3 hayalperest kız…

En büyük hayalleri ise, şarkılarını başkalarına duyurmak… İpek’in rockstar olan abisi Kaya Deren’in (Gökhan Özen) konseri, hayallerini gerçekleştirmek için bekledikleri fırsatı onlara verir. Kaya, konsere gecikince haylaz kızlarımız kılıklarını değiştirip, saçlarına renkli peruk takıp kendilerini sahneye atar ve izleyicileri büyüler.

Ertesi gün bütün ülke onları konuşmaktadır. Gazetelerde, TV'lerde, her yerde onlar vardır. Prodüktör Hünkar (Hakan Bilgin) ve Menajer Sezar (Bülent Şakrak), bunu bir fırsata çevirmek ister ve hemen kızların peşlerine düşüp, onların kim olduklarını bulmaya çalışır. Bu noktada Kaya’nınsa o gün yaşadığı bir trafik kazasıyla hayatına Sude (Seda Demir) adında yepyeni bir sürpriz gelir... Bütün gün yaşadıklarının ardından, Kaya sahnesine çıkan bu haylazlara karşı son derece öfkelidir.

Kaya’nın kızkardeşi İpek, kuzeni Işıl ve arkadaşı Damla bilinen hayatlarında lise öğrencileri iken, sahne üzerinde yıldız gibi parlar. 3 haylaz kızımız, ikili bir hayat yaşamaya başlarlar.

Ve elbette bu iki dünya birbirine karışır, kahramanlarımız kendilerini komik ve eğlenceli olayların içinde bulur.

Oyuncular

Dizi >> Diziler >> Yıldız Masalı

Diziler

İlgili Haberler